Reklama

Na učenie, prácu aj zábavu - mega obľúbený notebook je teraz o 15 % lacnejší

Zdroj | ASUS
Richard Pliešovský
Zdroj | ASUS
Zdroj | ASUS

Leto sa skončilo a povinnosti začínajú prichádzať vo veľkom štýle. Či už ste študent, alebo máte školu za sebou, do Vianoc na vás čaká niekoľko náročných mesiacov.

Keďže dodnes smartfóny nenahradili počítače, väčšina úloh a práce sa stále robí pomocou počítačov. Dnes sme pre vás našli model, ktorý v sebe spája elegantný vzhľad, dostatočný výkon a kvalitný OLED displej. Teraz je s 15,3 % zľavou.

ASUS Vivobook 15 OLED X1505VA je elegantný, 1 700 g ľahký, 18,6 mm hrubý notebook s mimoriadne kvalitným 15,6″ OLED displejom. Notebook ponúka všetko, čo potrebujete na prácu i zábavu. O dostatok výkonu sa stará 10-jadrový procesor Intel Core i5 13. generácie spárovaný so 16 GB RAM. Režim DynamicPerformance umožňuje prepínať (pomocou klávesov FN + F) medzi 40 W náročným CPU výkonom a bežnou prevádzkou. Interná pamäť má 512 GB.

Obsah pokračuje pod reklamou

OLED panel má tenké rámiky s 85 % pomerom strán obrazovky k telu notebooku. Ponúka 100 % pokrytie farebného gamutu DCI-P3, svietivosť je do 400 nitov. Vysoký kontrast a schopnosť udržovať široký farebný gamut umožní zobraziť ostré detaily i pri nízkom jase. O zvuk sa stará audio systém Sonic Master, čo pre vás znamená nadštandardne kvalitnú reprodukciu.

Zdroj | ASUS

ASUS Vivobook 15 OLED X1505VA ponúka štandardnú konektivitu vrátane USB-C, USB 3.2, USB 2.0 a HDMI výstupu, čo znamená bezproblémovú kompatibilitu s bežnými perifériami, displejmi a príslušenstvom. Na bezdrôtovú komunikáciu slúži Wi-Fi 5 (802.11ac) a Bluetooth 4.1.

Vivobook 15 OLED X1505VA sa predáva za 699 €, no teraz si ho viete kúpiť už od 592 €, čo je o 15,3 % menej. Ak rozmýšľate o tom, že si ho zaobstaráte, dajte si pozor z akého e-shopu ho budete objednávať. Pre pokoj v duši si prečítajte skúsenosti používateľov s vybraným obchodom. Už tradične nájdete zaujímavé ceny na Heureka.sk, kde si viete vybrať aj z overených e-shopov:

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.