Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Na tomto mestskom elektrobicykli teraz ušetríte viac ako tisíc eur

Na tomto mestskom elektrobicykli teraz ušetríte viac ako tisíc eur
Zdroj | Dutch ID
Stanislav Vinc
Na tomto mestskom elektrobicykli teraz ušetríte viac ako tisíc eur
Zdroj | Dutch ID
Zdroj | Dutch ID

Premýšľate o tom, že by ste na krátke trasy nechali auto doma, no na skúter si úplne netrúfate? Ideálny pre vás môže byť mestský elektrický bicykel, ktorý vám poskytne flexibilitu a trochu zdravého pohybu aj bez toho, aby ste do práce či školy prišli unavení a spotení. Tento model v dvoch rôznych verziách pre mužov i ženy teraz kúpite o takmer polovicu lacnejšie.

Reč je o elektrickom bicykli Dutch ID Urban N8 Di2, ktorý si aktuálne môžete kúpiť v zľave vo veriách Gents 53 cm, Lady 53 cm a Lady 48 cm. Z trojice rôznych verzií si tak vyberie každý podľa jeho potrieb a výšky. Všetky tri verzie pritom disponujú elektromotorom s výkonom 250 W, 36 V batériou s kapacitou 11,6 Ah a automatickým radením Nexus 8.

Zdroj | Dutch ID
Obsah pokračuje pod reklamou

Tento elektrobicykel sa môže pochváliť ľahkou a športovou konštrukciou, vďaka ktorej bez batérie váži iba 20,5 kilotramu, s ňou o 2,5 kilogramu viac. Krútiaci moment elektromotora Shimano STEPS je 50 Nm, pričom jeho protipólom sú kvalitné hydraulické brzdy Magura HS11.

Režimy jazdy a ďalšie údaje o nej uvidíte na displeji Shimano STEPS LCD, ktorý dopĺňajú svetlá Spanninga LED. Výrobca sľubuje, že bicykel je na 95 % zmontovaný a po doručení ho budete mať na jazdu pripravený už v priebehu niekoľkých minút. Vyrobený bol pritom kompletne ručne v Holandsku.

Zdroj | Dutch ID

Na mestské jazdy, ktoré vám potenciálne môžu znepríjemniť nečistoty na ceste zvyšujúce riziko defektu, je Dutch ID Urban N8 Di2 pripravený aj vďaka robustným pneumatikám a plášťom Schwalbe Energizer Plus, ktoré majú byť oproti iným odolnejšie voči prepichnutiu. Veríme, že sa to tak ukáže aj v praxi.

Spomedzi slovenských e-shopov má Dutch ID Urban N8 Di2 v troch spomínaných verziách v ponuke Mall.sk, ktorý ich aktuálne ponúka so zľavou 45 %. Z pôvodnej ceny 2 433,30 € ich aktuálne zľavnil na 1 320 €. Aktuálne ponuky týchto modelov nájdete aj na Heureka.sk, stačí kliknúť na ikonu lupy:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien