Reklama

Na sibírsku zimu vyhrievané rukavice, topánky ale aj čiapka!

Drahomír Piok

K základnej výbave do veľmi chladného počasia patria napríklad rukavice. Osobne používam obyčajné čierne látkové, ktoré sú ale špeciálne upravené na plnohodnotné ovládanie kapacitnej dotykovej obrazovky. Ak hľadáte niečo skutočne „hi-tech“ vyhrievané rukavice sú tým pravým, navyše nesklamú ani v najväčších mrazoch. Avšak počítajte s tým, že si za tento luxus priplatíte.

Vyhrievané rukavice

Príjemne v teple

Pod portfóliom spoločnosti Frontgate nájdeme viacero zaujímavých výrobkov. Od vyhrievaných rohožiek, cez celý koberec, vankúš až po outdoorové oblečenie. Vyhrievané rukavice ponúkajú športový dizajn v tmavej farbe. Ušité sú z šušťákového materiálu a kože. Napájanie spostredkúvajú ultra tenké Li-ion batérie, ktoré vydržia na jedno nabitie energie dodávať až 8 hodín vytúženého tepla. K dispozícií sú štyri rôzne stupne vyhrievania. Navyše rukavice sú vodotesné a umožňujú pokožke dýchať. Ich cena sa momentálne pohybuje na hranici 160 USD (cca 120 €).

Vyhrievané topánky

Vybrali ste si?

Topánky alebo čižmy nevyzerajú ako najvhodnejšia obuv na túry alebo do mesta, no na odhrnutie snehu alebo iné aktivity postačia. Vstavaná bátéria dokáže udržiavať teplo počas šiestich hodín. Topánky sú podobne ako rukavice samozrejme vodotesné. Ich cena je síce 130 USD (100 €) ale čo by človek neurobil aby mal nohy v „teplúčku“? Vyhrievaná čelenka alebo čiapka nevyzerá najlepšie, no udrží hlavu v príjemnom teple počas piatich hodín. Jej cena 100 USD (približne 77 €).

Vyhrievané čelenka

Foto: frontgate.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.