Reklama

Na Apple TV+ na vás už čaká dvojdielny dokument o úspešnom hercovi

Zdroj | Apple TV
Michal Sobek
Zdroj | Apple TV
Zdroj | Apple TV

Streamovacia služba Apple TV+ dnes oficiálne sprístupnila ďalší dokumentárny portrét. Tentokrát sa týka úspešného komediálneho herca Stevea Martina. Čo sa v ňom dozviete?

Steve Martin je stand-up komik, hollywoodska filmová hviezda, dramatik, spisovateľ a bluegrassový hudobník. Dokument STEVE! (martin) a documentary in 2 pieces sa skladá z dvoch častí.

Obsah pokračuje pod reklamou

Tie podľa slov režiséra vyzerajú ako dve samostatné odpovede na jednu otázku, a nie ako dve polovice jedného kompletného projektu. No nechajte sa prekvapiť.

Prvá časť je pomerne priamočiara, pretože ide o prevažne archívny pohľad na prvú polovicu hercovho života. Obsahuje vzácne denníky a osobné nahrávky z jeho detstva v Orange County v Kalifornii až do momentu, keď sa rozhodol ísť cestou stand-up komika.

Zdroj | Apple TV

Druhá časť sa zase zameria na hercove súkromie. Režisér a jeho tím objavili z archívov skutočne zaujímavé momenty, ktoré možno aj vám zmenia pohľad na tohto úspešného komediálneho herca, a to v dobrom.

O réžiu a produkciu sa postaral Morgan Neville, pričom v dvojdielnom dokumente sa ukážu známe osobnosti ako Tina Fey, Selena Gomez, Jerry Seinfeld, Diane Keaton, Lorne Michaels, Martin Shot a ďalší.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.