Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Myš Logitech MX Anywhere 3 ponúka šikovné skratky pre ovládanie videohovorov

Myš Logitech MX Anywhere 3 ponúka šikovné skratky pre ovládanie videohovorov
Zdroj | Logitech
Stanislav Vinc
Myš Logitech MX Anywhere 3 ponúka šikovné skratky pre ovládanie videohovorov
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Logitech predstavil novú generáciu bezdrôtovej myšky MX Anywhere, ktorá sa vyznačuje v prvom rade fungovaním na akomkoľvek povrchu. Nová Logitech MX Anywhere 3 sa tentokrát orientuje špeciálne na prácu a štúdium na diaľku.

Séria myšiek Logitech MX Anywhere je určená pre tých, ktorí potrebujú mať k dispozícii fyzické ovládanie kurzora bez ohľadu na to, kde práve pracujú. Na rozdiel od mnohých iných myší si totiž séria Anywhere spoľahlivo poradí aj s fungovaním na leskom povrchu či dokonca skle.

Nová myš Logitech MX Anywhere 3 má posunúť pohodlie pri práci na akomkoľvek povrchu ešte ďalej. V prvom rade tak dostáva novú generáciu rolovacieho kolieska MagSpeed, ktoré sa má vyznačovať svojou tichosťou a presnosťou s možnosťou automatického prepínania medzi krokovaním a rýchloposuvom až o 1 000 riadkov na obrazovke za sekundu.

Zdroj | Logitech

Vďaka možnosti bezdrôtového pripojenia cez Bluetooth alebo USB adaptér Unifying podporuje nová MX Anywhere 3 aj možnosť pripojenia k trom zariadeniam súčasne a jednoduché prepínanie medzi nimi stlačením jediného tlačidla. Bezdrôtovo funguje až na vzdialenosť 10 metrov a batéria jej má vystačiť na 70 dní. Vstavanej batérii má stačiť len minútové rýchle nabíjanie cez USB-C na získanie energie na ďalšie tri hodiny prevádzky.

Zdroj | Logitech

Špecialitou novej generácie tejto myšky budú nové profily pre aplikácie, v rámci ktorých už figurujú aj v posledných mesiacoch obľúbené aplikácie Microsoft Teams a Zoom. Bočné hardvérové tlačidlá je s novými profilmi možné nastaviť tak, aby slúžili na rýchle spustenie a zastavenie prenosu obrazu alebo mikrofónu, kým sú tieto aplikácie práve aktívne.

Zdroj | Logitech

K tomu sa pridávajú už známe profily optimalizované pre internetové prehliadače Edge, Chrome či Safari a aplikácie Adobe Premiere, Adobe Photoshop, Excel, PowerPoint a Word, ktoré ponúkala už aj predchádzajúca generácia tejto myšky.

Zdroj | Logitech

Logitech MX Anywhere 3 si rozumie s operačnými systémami Windows, macOS, iPadOS, ChroemOS a samozrejme aj Linux. Špeciálne pre macOS a iPadOS je optimalizovaný špeciálny variant MX Anywhere 3 for Mac. Obe nové verzie budú aj na našom trhu dostupné už tento mesiac za 92,99 €. K dispozícii by mali byť vo svetlo sivej, ale aj grafitovej a ružovej farbe.