Reklama

My TV Remote: Zmeňte váš iPhone na univerzálny diaľkový ovládač

Marek Šimunek

V marci tohto roku sme vám predstavili výrobok spoločnosti ThinkFlood s názvom Redeye, ktorý zmení váš iPhone na diaľkový ovládač. K rovnakému účelu je určený aj produkt My TV Remote od spoločnosti Ryzmedia, ktorý je však dostupný za zlomok ceny Redeye.

My TV Remote iPhone

My TV Remote prekonáva spomínaný Redeye najmä cenou, ktorá je stanovená na 10 USD (7,96 EUR) vrátane poplatkov za doručenie. My TV Remote sa k iPhone pripája pomocou 3,5 mm audio konektoru a v priebehu sekundy zmení váš iPhone na univerzálny diaľkový ovládač. Samotný infračervený vysielač si môžete zakúpiť cez aplikáciu určenú na jeho ovládanie. Tá je dostupná cez Apple App Store zadarmo. Bohužiaľ však budete musieť využiť účet na americkej verzii App Store, nakoľko na tej slovenskej by ste túto aplikáciu hľadali márne.

My TV Remote iPhone

Ovládacia aplikácia v sebe spája softvér pre univerzálny diaľkový ovládač, program pre prehľad televízneho vysielania a prepojenie zo sociálnymi sieťami. Aplikácia je rovnako aj infračervený vysielač kompatibilná zo všetkými verziami iPhone, iPod Touch a dokonca aj s najnovším iPadom. Ovládanie je intuitívne a okrem voľby pomocou klávesnice si môžete vytvoriť zoznam najobľúbenejších kanálov, ktoré sú doplnené aj efektnými ikonkami daného programu. Vďaka integrácii so sociálnymi sieťami môžete vaše obľúbené relácie jednoducho zdieľať s priateľmi alebo sledovať čo práve pozerajú vaši priatelia.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.