Reklama

MWC 2015 | Samsung Gear VR inovoval! Klape aj s Galaxy S6 a S6 Edge

Terézia Miková

Nebolo to tak dávno, čo Samsung stiahol oponu na IFA 2014 a predstavil nám ich podobu virtuálnej reality. Volá sa Samsung Gear VR a bola kompatibilná s Galaxy Note 4.

Pozrite si

Testovali sme Samsung Gear VR s ovládačom

Samsung Gear VR Innovator Edition

Čas však pokročil, Samsung nezaspal a prináša nám novinku – Samsung Gear VR Innovator Edition. Čo sa týka vzhľadu, asi nás až tak neprekvapia. Čo nám však prinesú? Sú kompatibilné so zariadeniami Samsung Galaxy S6 aj Samsung Galaxy S6 Edge.

Samsung Gear VR Innovator Edition

NEPREHLIADNITE: Aké sú prvé dojmy redakcie Techbox na nové modely Samsung Galaxy S6 a S6 Edge?

„Samsung Electronics Co., Ltd. pokračuje vo svojom prvenstve v oblasti vývoja nositeľných technológii a mobilnej virtuálnej reality aj s ich nedávnym Samsung Gear VR Innovator Edition, optimalizovaný a kompatibilný so Samsung Galaxy S6 a jeho generačným nástupcom Samsung Galaxy S6 Edge. Samsung Gear VR Innovator Edition pre Galaxy S6 je podporovaný Oculus, ktorý umožňuje bezkonkurenčný, plne pohlcujúci filmový zážitok virtuálnej reality Samsung a vylepšeným prehliadaním i pohodlnejším dizajnom.“

Samsung Gear VR Innovator Edition

Napriek tomu, že napohľad sa Samsung Gear VR Innovator Edition možno ničím tak nelíši, po dôkladnejšom prezretí prídete na množstvo zmien, ktoré Samsung v tomto produkte urobil. A nejde len o 15% zmenšenie modelu, čím sa pre nositeľa stáva pohodlnejším. Viac sa o produkte môžete dozvedieť na oficiálnej stránke Samsung.

Samsung Gear VR Innovator Edition

A ak si neviete predstaviť, ako môže svet vyzerať cez takéto okuliare, ponúkame vám k nahliadnutiu toto video. V ňom máte možnosť uvidieť rôzne druhy počítačových hier hraných cez virtuálne okuliare Samsung Gear VR.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2015 ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX. Živé fotografie a videá vám prinášame vďaka Olympusu OM-D E-M1.

Foto: Samsung

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.