Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

MWC 2015 | S novým tabletom Archos už nebudete mať málo miesta

MWC 2015 | S novým tabletom Archos už nebudete mať málo miesta
Marek Šimunek
MWC 2015 | S novým tabletom Archos už nebudete mať málo miesta

Archos 94 Magnus

Aj keď spoločnosť Archos u nás nie je tak známa ako iný výrobcovia, počas výstavy MWC 2015 predstavila  hneď niekoľko nových tabletov. Aj modely 101 Magnus, 101 Magnus + sú zaujímavé, ale nás najviac zaujal model 94 Magnus. Za týmto tajomným názvom sa totiž skrýva Android tablet, ktorý kapacitou svojej internej pamäte bude istotne stačiť aj najnáročnejším používateľom. Priamo v tablete totiž nájdete úložisko s kapacitou 256 GB a ak by vám čírou náhodou nestačilo ani to, tak môžete pamäť svojho tabletu o ďalších 128 GB rozšíriť vďaka slotu na microSD kartu. Archos tvrdí, že v novom tablete mohli použiť takto veľkú pamäť vďaka novej Fusion Storage technológií, ktorá kombinuje microSD kartu s integrovanou pamäťou. Ak vám teda nevyhovovali súčasné kapacity tabletov, bude vám tento model určite stačiť.

Archos 94 Magnus

Archos 94 Magnus

POZRITE SI
Archos Smart Home je novým riešením pre inteligentné domácnosti

O pohon operačného systému Android 4.4 sa v jeho prípade stará štvorjadrový procesor Rockchip RK3288 s taktom 1,8 GHz a grafickou kartou Mali T764. Operačná pamäť má kapacitu 1,5 GB a tablet ponúkne 9,4“ IPS displej s HD (1 280 x 800 px) rozlíšením. Nechýba ani 5 Mpx fotoaparát a predná VGA webkamera. Batéria má kapacitu 6 400 mAh a okrem Wi-Fi, Bluetooth a GPS ponúkne tablet aj mini HDMI pripojenie. V predaji by sa novinka mala objaviť v priebehu apríla, pričom cena pre americký trh je stanovená na 349 USD.

Archos 94 Magnus

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2015 ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX. Živé fotografie a videá vám prinášame vďaka Olympusu OM-D E-M1.

Foto: Archos