Reklama

MWC 2014 | Nový ESET Mobile Security & Antivirus BETA pre Android zadarmo do júla

Števo Porubský

Nový ESET Mobile Security & Antivirus BETA  

ESET na výstavu MWC 2014 priniesol ukázať svoj najnovší počin v oblasti mobilnej ochrany. Pod názvom ESET Mobile Security vydáva aplikáciu na kompletnú ochranu smartfónu. Nejde tak len o antivír, ale aj o anti-theft, anti-phishing či filter správ a hovorov.

 Nový ESET Mobile Security & Antivirus BETA

Pod vydaní siedmej generácie Smart Security a NOD32 sa ESET pustil aj do inovovania mobilnej verzie. Dizajn sa oproti minulej verzii zmenil až výrazne. Vylepšilo sa používateľské rozhranie, zlepšili sa funkcie a samozrejme pribudli aj nové. Okrem antivíru tak v aplikácii nájdete napríklad možnosť vzdialeného ovládania zariadenia, takže v prípade straty alebo krádeže neprídete o cenné dáta. Telefón môžete kompletne (vrátane SD karty) vymazať, spúšťať sirénu, zablokovať prístup, fotiť oboma fotoaparátmi, posielať správy na displej či sledovať jeho polohu, pričom v prípade, keď sa začne vybíjať, sám odošle poslednú polohu do on-line systému my.estet.com.

Zaujímavosťou je automatické skenovanie zariadenia počas nabíjania, kedy sa predpokladá, že telefón alebo tablet nepotrebujete aktívne používať. Tým sa ušetrí nielen energia batérie, ale i samotný výkon zariadenia. Nechýba ani blokovanie SMS a hovorov od čísiel, ktoré vás neustále otravujú, samozrejmosťou je tiež anti-phishing pre ochranu hesiel a prístupových dát. BETA verziu ESET Mobile Security si môžete stiahnuť cez Google+ kanál ESETu alebo priamo z Google Play obchodu.

 Nový ESET Mobile Security & Antivirus BETA

Foto: TECHBOX, ESET

 

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2014 ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX. Živé fotografie a videá vám prinášame vďaka Olympusu OM-D E-M1.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.