Reklama

MSI GE700: 17-palcov pre hráčov na cesty

Roman Calík

Viete si predstaviť  na vašich kolenách 17-palec s procesorom Core i5 a nadupanou grafikou ATI Radeon HD 5730 s podporou DirectX 11 a 1 GB videopamäťou? Novou hráčškou modlou môže byť práve MSI GE700.

MSI sa snaží zaujať mobilnú hráčsku komunitu s novým notebookom GE700. Ten upúta pozornosť predovšetkým grafikou  ATI Radeon HD 5730 s 1 GB videopamäťou, ktorá sa pýši špičkovým výkonom a zároveň i nižššou spotrebou. Podporuje tiež DirectX 11 pre dosiahnutie výnimočných 3D grafických efektov. Grafike sekunduje výkonný procesor Core i5 a využiť môžete aj funkciu GPU Boost či technológiu pre maximálne šetrenie energie od MSI – Eco Engine, kde si môžete vybrať jeden z režimov: Video Game, Film, Presentation, Word Processing a Turbo Battery. Operačnú pamäť je možné rozšíriť až na 8 GB.

Aj na filmy, no bez Blu-ray

Samozrejme, nemôže chýbať kvalitný displej, ktorý je v tomto prípade 17,3-palcový a ponúkne HD+ rozlíšenie. Pre dokonalý zážitok z hier, alebo pozerania videí by mali poslúžiť aj dva vstavané Theater Class reproduktory so subwooferom. Dokonca nechýba ani technológia Cinema Pro, vďaka ktorej sa dostanete rýchlo do módu s lepším rozlíšením obrazovky a bohatšími farbami, čo sa hodí práve pri pozeraní filmov a videí. Blu-ray mechanika však chýba, škoda. Vďaka podpore dvoch harddiskov sa môžete dostať až na úložnú kapacitu 1 TB. Čo sa týka portov, nechýba HDMI, až 4x USB 2.0, e-SATA a z možností pripojenia spomeniem Wi-Fi 802.11 a/b/g/draft n a Bluetooth vo verzii 2.1. Tých, ktorí radi používajú videohovory poteší i HD kamera. Dobré je i to, že celá táto kopa nadupanej techniky má hmotnosť len 3,2 kg a môžete v nej mať 9-článkovú batériu. O cene však informácie dostupné nie sú.

MSI GE700

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.