Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Motorola nasadila na jesennú sezónu tri smartfónové novinky s masívnou batériou

Motorola nasadila na jesennú sezónu tri smartfónové novinky s masívnou batériou
Zdroj | Motorola
Michal Spiegel
Motorola nasadila na jesennú sezónu tri smartfónové novinky s masívnou batériou
Zdroj | Motorola
Zdroj | Motorola

Motorola opäť príjemne prekvapila cenami a na trh prináša tri novinky s perfektnou výdržou, kvalitnými fotoaparátmi a cenami, ktoré hlboko podliezajú konkurenciu.

Motorola Moto e7 Plus

Prvou dostupnou novinkou je model Moto e7 Plus, ktorý ponúka 6,5″ HD+ displej a 48 Mpx fotoaparát s funkciou Night Vision. Nechýba tiež Depth senzor na zachytenie bokeh efektu (rozmazané pozadie).

Vo vnútri nájdeme 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 460, 4 GB RAM a 64 GB úložisko. Smartfón tiež ponúka integrovaného Google Assistanta, ktorého si spustíte cez dedikované hardvérové tlačidlo na pravom boku telefónu. Operačný systém tvorí Android 10.

Jediným nedostatkom je chýbajúca funkcia NFC. To však tomuto modelu môžeme odpustiť, keďže cena je iba 149 € a smartfón ponúka 5 000 mAh batériu. Predáva sa v dvoch farebných spracovaniach – oranžovom a modrom.

Zdroj | Motorola
Pozrite si

Nová Motorola razr 5G je prešpikovaná zaujímavými novinkami

Motorola Moto g9 Play

O niečo zaujímavejší model je Moto g9 Play s 5″ displejom, ktorý taktiež dostal do vienka 48 Mpx fotoaparát s depth a macro senzorom. Integrovaná kamera dokáže natáčať video v kvalite Full HD pri 60 fps. Nechýba 16 Mpx webkamera.

Vo vnútri smartfónu nájdeme Snapdragon 662 a solídnu 5 000 mAh batériu, ktorá by vám mala vydržať bez problémov dva dni na jedno nabitie. Plusom navyše je, že v balení nájdeme 20 W turbopower nabíjačku a nabíjanie je podporované do 15 W.

Pri tomto modeli už nechýba funkcia NFC. Cena smartfónu je 199 €, no okrem neho nájdeme v balení aj super darček v podobe bezdrôtových slúchadiel s kolískou na nabíjanie. Tá sa dá pripojiť k smartfónu pomocou zabudovaného USB-C konektora a nabíjať.

Zdroj | Motorola

Pozrite si

Motorola moto g9 plus prichádza na trh s bohatou výbavou a cenou 269 €

Motorola Moto g9 Plus

Hlavnou novinkou je model Moto g9 Plus, o ktorom sme informovali už pred pár dňami. Smartfón ponúka 64 Mpx fotoaparát, 8 Mpx ultraširokouhlý snímač, 2 Mpx depth a 2 Mpx macro senzor, 16 Mpx webkameru a 6,8″ Full HD+ displej. Tento smartfón dokáže nahrávať video v 4K UHD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. Vo vnútri nájdeme 128 GB úložisko a 4 GB RAM.

Aj tu nájdeme 5 000 mAh batériu s podporou 30 W nabíjania. 30 W turbo nabíjačku nájdeme v balení. Vo vnútri smartfónu nájdeme NFC a procesor Snapdragon 730g, ktorý sa ideálne hodí na hranie hier. Ani tu nechýba Google dedikované smart tlačidlo na boku. Na Slovensku sa predáva v dvoch farebných spracovaniach – modrom a zlatom za aktuálne zvýhodnenú cenu 229 €. Viac o tejto novinke si môžete prečítať v samostatnom článku.

Zdroj | Motorola