Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

MORECAST – detailné počasie, ktoré jednoducho musíte mať

MORECAST – detailné počasie, ktoré jednoducho musíte mať
Marek Šimunek
MORECAST – detailné počasie, ktoré jednoducho musíte mať

V obchode Google Play nájdete skutočne veľké množstvo aplikácií, ktoré slúžia na predpovedanie počasia. Aj keď rozdiely v kvalite predpovede treba mať na pamäti, nemalý podiel na obľúbenosti aplikácie má aj jej spracovanie a prostredie. Práve preto sa nám zapáčil MORECAST.

MORECAST MORECAST

STIAHNITE SI aplikáciu MORECAST v Google Play

MORECAST je predpoveď počasia, ktorá zaujme hneď niekoľkými vecami. V prvom rade je to prostredie samotnej aplikácie, ktoré je skutočne vydarené. Ďalej určite oceníte aj kompletný preklad aplikácie do slovenčiny a nakoniec je to určite množstvo a komplexnosť poskytovaných informácií.

Aplikácia MORECAST je okrem Androidu zadarmo dostupná aj na iOS a nájdete v nej detailný prehľad teplôt na nasledujúcich 14 dní. Samozrejme, okrem prehľadu na niekoľko nasledujúcich dní sa dozviete aj také detaily, ako je pravdepodobnosť dažďa v určitú hodinu, alebo pocitová teplota, ktorá sa vzhľadom na aktuálne podmienky môže výrazne líšiť od tej predpovedanej.

MORECAST MORECAST

Na dnes a zajtra uvidíte v aplikácii aj vývoj teplôt v priebehu dňa, vývoj zrážok, vetra, vlhkosti a UV indexu. Ako vidíte, údajov, ktoré aplikácia poskytuje, je skutočne neúrekom. Potešia aj vychytávky ako je zobrazenie radaru, či dokonca navigácia na určité miesto z ohľadom na aktuálne počasie. Vďaka tejto funkcii sa budete vedieť napríklad v zime vyhnúť miestam, kde je kalamita.

MORECAST MORECAST

Navyše sa vďaka kamerám môžete pozrieť na miesta na svete, ktoré vás zaujímajú. Jednoducho si tak viete overiť aktuálne počasie vo vašej dovolenkovej destinácii. MORECAST je aplikácia, ktorú by ste mali určite vyskúšať, ťažko totiž budete hľadať detailnejšiu aplikáciu pre predpoveď počasia a navyše, keďže je úplne zadarmo, nič vám nebráni v jej vyskúšaní.

MORECAST MORECAST

Stiahnuť aplikáciu