mophie powerstation wireless XL – bezdrôtová power banka s kapacitou 10 000 mAh

ZDROJ | mophie

Firma mophie uviedla na trh bezdrôtovú nabíjačku, ktorá zároveň funguje ako power banka. Tá na prvý pohľad prináša odlišný dizajn a slušnú kapacitu pre nabíjanie vašich zariadení.

Väčšina bezdrôtových nabíjačiek ponúka okrúhly tvar. Novinka mophie powerstation wireless XL pripomína tvarom mobilný telefón. Primárne je nabíjačka určená pre majiteľov Apple zariadení.

V Apple internetovom obchode nájdeme vypísanú podporu pre AirPods, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone XR, iPhone X, USB-C zariadenia a USB-A zariadenia. Keďže však ide o technológiu nabíjania Qi, môžete nabíjačku používať na akékoľvek podporované zariadenie.

Pozrite siExterná batéria od Mophie dokáže pridať Macbooku až 14 hodín výdrže

Nabíjačka ponúka kapacitu 10 000 mAh a podporu pre USB-C a Lightning port. Na bočnej strane nabíjačky nájdeme štyri indikátory kapacity power banky. Zaujímavosťou je, že samotnú nabíjačku tiež môžete dobíjať bezdrôtovo.

Čo sa týka rýchlosti nabíjania, 50 % batérie iPhonu by sa vám malo nabiť za približne 30 minút. Takáto rýchlosť však platí pre USB-C nabíjanie, ktoré ponúka 18 W výkon. Celkovo vďaka 10 000 mAh kapacite, mophie powerstation wireless XL dokáže dobiť 55 hodín výdrže pre iPhony. Pokiaľ vás nabíjačka zaujala, kúpiť si ju môžete za cenu 109,95 €.

ZDROJ | mophie

ZdrojApple

Komentáre k článku