Reklama

Monster Miles Davis Trumpet: najmenšie slúchadla sveta

Drahomír Piok

V našich končinách takmer neznámy výrobca Monster, uviedol na trh najmenšie slúchadlá na svete. Majú skutočne minimalistický dizajn a vzdávajú poctu Miles Davisovi, po ktorom sú pomenované. Svojím unikátnym tvarom pripomínajú jeho jazzovú trúbku a spolu s nimi nájdeme v balení aj jeho nahrávku Sketches of Spain, nahranú vo formáte High Definition Surround Sound.

Monster Miles Davis Trumpet

 

Vedeli ste?

Aj vďaka úspešnému albumu Milesa Davisa – Kind of Blue bol jazz uznaný ako jeden z národných pokladov USA ?

Ak ste jazzový nadšenec, určite poznáte veľmi populárneho skladateľa Milesa Davisa. Pre ostatných, ktorí svetu trubiek, saxofónov a bubnov nerozumejú, Milas Davis je považovaný za jedného z najviac inovatívnych, vplyvných a uznávaných hudobníkov 20. storočia. Svoju najväčšiu slávu prežíval v 40-tych rokoch a jeho Kind of Blue je doteraz najlepšie predávaným jazzovým albumom v histórií. Na tejto sérií slúchadiel sa nachádza aj jeho miniatúrny podpis a aby ste si ho mohli dokonale prečítať, v balení nájdeme dokonca aj lupu. Samotné slúchadlá ponúkajú veľmi kvalitný a čistý zvuk pri maximálnom pohodlí. Špunty slúchadiel sú v uchu umiestnené hlbšie ako iné bežné na trhu a z tohto sa práve snažia čo najviac vyťažiť. Perfektná izolácia, aj bez aktívneho potláčania hluku, dosahujú vďaka novým patentovaným špuntom SuperTip zo špeciálneho materiálu.

Monster Miles Davis Trumpet

Slúchadlá sú ľahké, ich kábel je povrchovo upravený k minimalizovaniu zauzlovania, veľmi podobne to rieši aj Nokia. Na kábli sú ovládanie prvky pre základné možnosti, zastaviť, prehrať, preskočiť, ovládanie hlasitosti a pod. Slúchadlá je možné využiť aj ako handsfree vďaka zabudovanému mikrofónu. Na konci kábla je zahnutý a pozlátený 3,5 mm audio konektor. Zakúpením tohto zberateľského kúsku získate aj doživotnú záruku pre ich výmenu bez akéhokoľvek poplatku. Predstavené a uvedené do predaja boli na CES 2011. Za tento unikátny kúsok zaplatíte v prepočte 260 €.

Monster Miles Davis Trumpet
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.