Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Modulárnu akčnú kameru Insta360 One R, teraz kúpite o 144 € lacnejšie

Modulárnu akčnú kameru Insta360 One R, teraz kúpite o 144 € lacnejšie
Zdroj | Insta360
Tomáš Šmidák
Modulárnu akčnú kameru Insta360 One R, teraz kúpite o 144 € lacnejšie
Zdroj | Insta360
Zdroj | Insta360

Akčné kamery sú výborným doplnkom každej letnej dovolenky. Vďaka ich ostrému obrazu, integrovanej stabilizácii a odolnosti voči vode s nimi viete natočiť naozaj unikátne zábery. Insta360 One R, patrí medzi to najlepšie, čo si viete aktuálne v kategórií akčných kamier kúpiť. Teraz je navyše v parádnej zľave 26 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Insta360 One R, je prémiová modulárna akčná kamera. Čo to znamená? V prvom rade to, že s ňou viete vytvoriť zábery, ktoré by ste s bežnou kamerou robili len veľmi ťažko. Ponúka pokročilú stabilizáciu FlowState, vďaka ktorej by ste mali mať vždy krásne a hladké zábery vašich aktivít.

Zdroj | Insta360

Kamera je tiež sama o sebe vodoodolná až do hĺbky 5 metrov, takže zábery pod vodou pre ňu nebudú vôbec žiadny problém.

Pozrite si

TOP 5 Netflix stand-up špeciálov, ktoré sa určite oplatí pozrieť

Presuňme sa ale k modularite, ktorá robí túto kamerku výnimočnou. Viete totiž rýchlo a jednoducho upraviť rozloženie jej modulov či ich dokonca vymeniť za iné. Napríklad, ak natáčate niečo čo je pred vami displej si otočíte k sebe, ak však chcete vidieť pri natáčaní samého seba viete si modul displeja vybrať a otočiť tak, aby smeroval k vám.

Zdroj | Insta360

Na výber sú tiež tri vymeniteľné moduly kamery: modul s 360° objektívom, širokouhlý 4K objektív a objektív Leica s veľkým 1″ snímačom, rozlíšením 5.3K. Vďaka tomu nemusíte vlastniť niekoľko rôznych kamier. Stačí vám jedna, ktorú si prispôsobujete podľa potreby.

Pozrite si

Google predstavil lacný Pixel 6a. Poháňa ho špičkový procesor Tensor

Insta360 One R, so sebou prináša aj niekoľko zaujímavých a užitočných funkcií. Medzi nimi napríklad sledovanie pohybujúceho sa objektu, automatické rozpoznávanie a vyostrovanie objektov, zvierat a ľudí, Slow Motion, nočný režim, ovládanie hlasom či Hyperlapse, s ktorým budete môcť vytvárať stop motion videá.

Zdroj | Insta360

K dispozícií je tiež tzv. neviditeľná selfie tyč. Ak ju ku kamere pripojíte, vie ju rozpoznať a automaticky ju odstráni zo záberu. Samozrejmosťou je aj podpora HDR videa. Výdrž batérie by mala byť niekde na úrovni 1 hodiny stáleho natáčania.

Kameru viet ovládať aj cez mobilnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej viete si viete natočené videá prehrávať, upravovať a tiež ukladať. Spárovať si ju môžete aj s Apple Airpods či Apple Watch.

Insta360 One R, prišla na trh v polovici roka 2020 za cenu 543 €. Dnes si ju viete kúpiť o 144 € lacnejšie za 398,90 €.

Aktuálnu cenu nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.