Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Mobilný operátor Radosť dnes predstavil svoju ponuku

Mobilný operátor Radosť dnes predstavil svoju ponuku
Zdroj | Radost
Richard Pliešovský
Mobilný operátor Radosť dnes predstavil svoju ponuku
Zdroj | Radost
Zdroj | Radost

Ako sme vás už informovali, aj O2 má svojho virtuálneho operátora s názvom Radosť. Dnes nám predstavil svoju ponuku, ktorá má šancu zaujať širokú skupinu zákazníkov.

Program Malá Radosť ponúka za 5 eur 2 GB dát a 100 SMS/MMS alebo 100 minút volania. Program je platný na 30 dní. V prípade programu Veľká Radosť získate za 10 eur až 8 GB dát a 200 SMS/MMS/volaní.

Pozrite si

Virtuálny operátor Radosť ponúkne flat za 20 € na 30 dní v sieti O2

Ak budete potrebovať navýšiť dáta, zaplatíte za 1 GB dát iba dve eurá. Potešujúcou správou je, že po desiatich opakovaných dobitiach získate neobmedzené dáta až do konca obdobia. Vďaka tomu môžete ušetriť pekné peniaze.

Program Nekonečná Radosť je najzaujímavejší. Za 20 eur vám na 30 dní zabezpečí neobmedzené dáta, volania, SMS aj MMS.

Radosť funguje na sieti O2, ktorá pokrýva 4G LTE signálom viac ako 97 % obyvateľov Slovenska. Dáta, volania a aj správy v EÚ sú bez príplatku zahrnuté v každom programe.

V prípade, že miniete viac, ako máte predplatené v programe, za každú minútu/SMS/MMS zaplatíte 5 centov. Cez SMS môžete platiť aj za cestovné lístky, parkovanie a podobne.

Zdroj | Radost

Ako si aktivujete SIM kartu?

Veľkou zmenou oproti konkurencii je, že na získanie a aktiváciu SIM karty nemusíte navštíviť kamennú predajňu. Aj keby ste veľmi chceli, tak nepochodíte. Radosť totiž nemá ani jednu. Všetko si dokážete vybaviť z aplikácie (Andoid, iOS sa pripravuje).

Na aktiváciu appky budete potrebovať občiansky preukaz, e-mail a adresu, na ktorú vám príde karta. Keď SIM-ka dorazí, jej číslo zadáte do aplikácie a môžete ju začať používať.

Keďže Radosť je nový operátor, máte možnosť vyskúšať program Nekonečná Radosť na 7 dní úplne zadarmo. Tato sa môžete presvedčiť o kvalite spojenia priamo vo vašom okolí a nebude vás to nič stáť.