Reklama

Misfit Command - nie drahé, elegantné hybridné smart hodinky

Zdroj | Misfit
Viktor Šmidák
Zdroj | Misfit
Zdroj | Misfit

Misfit už na trhu má niekoľko hodiniek, Misfit Command ale potešia hlavne tých, ktorí hľadajú módny doplnok ku obleku. Cena nie je rovnako prestrelená.

Zdroj | Misfit

Inteligentné hodinky sú síce na vzostupe, no ich hlavnou nevýhodou je výdrž batérie. Tí, ktorí na zobrazovanie notifikácií či meranie aktivít nepotrebujú displej má Misfit patriaci pod Fossil vhodnú alternatívu.

Misfit Command sa vzhľadom podobajú klasickým hodinkám. Po spárovaní so smartfónom pomocou Bluetooth vo verzii 4.1 sú však schopné sledovať hneď niekoľko aktivít. Patrí sem meranie krokov, spálených kalórií, vzdialenosti,  ale aj spánku, ktoré bude vnímať 3-osový akcelerometer.

Zdroj | Misfit

Okrem toho novinka vie zobrazovať notifikácie. Na to ale nevyužíva tradičný displej, ale druhý ciferník, ktorý je umiestnený v spodnej časti hodiniek. Práve vďaka absencii zobrazovacieho panela sľubuje výrobca výdrž až jeden rok. Po vybití gombíkovej batérie ju jednoducho stačí vymeniť za novú. Okrem ručičky, ktorá ukazuje na došlé upozornenie hodinky aj vibrujú. Rovnakým spôsobom vedia svojho majiteľa i zobudiť.

Zdroj | Misfit

Na smartwatch sa nachádza i tlačidlo navyše. Tým môže nositeľ po spárovaní a nainštalovaní Misfit aplikácie kontrolovať hudbu či vytvoriť fotografiu. Vďaka odolnosti voči vode až do 50 metrov sú hodinky vhodné aj pre plavcov. Tých bude pri tejto aktivite sprevádzať Speedo s jeho softvérom, ktorý rovnako meria aktivitu používateľa.

Pozrite si

Misfit Vapor – wearables, ktoré ponúknu veľa muziky za málo peňazí

Misfit Command sa budú predávať v štyroch farbách, a to čiernej, čierno-medenej, modro-zlatej a striebornej. Hodinky je možné predobjednať už teraz a posielať sa začnú 28. novembra. Zvýhodnená cena 101 € však nepotrvá dlho, nakoľko sa týka aktuálnej udalosti, čierneho piatku. Vzhľad novinky sa dá potom i prispôsobiť vďaka remienkom, ktoré Misfit ponúka.

Zdroj | Misfit
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.