Reklama

Miracle Machine – nádoba za 499 dolárov, ktorá premieňa vodu na víno?

Števo Porubský

 Miracle Machine

Predstavte si nádobu, do ktorej nalejete vodu, pár ďalších prísad ako hroznový koncentrát či dokonca prášok z vínového suda pre dodanie špecifickej arómy a o tri dni máte hotové niektoré z najlepších druhov svetových vín. Všetko prebieha v štýlovej nádobe kontrolovanej mobilnou aplikáciou.

Miracle Machine

Poviete si zázrak. Za 499 dolárov je to stroj, ktorý jednoducho musí mať každý, kto má rád víno. Milovník vína pokrúti obočím, zatne päsť a povie si, že je to hlúposť. Nie je, nádoba Miracle Machine je v prenesenom význame skutočným zázrakom!

 

Zázrakom však nie je premieňanie vody na víno, ako to robil Ježiš na svadbe v Káne Galilejskej, ale premieňanie „vína“ na vodu. Čo to má spoločné s Miracle Machine? Pozrite sa lepšie na logo Miracle Machine, otočte ho o 180° a vznikne vám logo neziskovej organizácie Wine to Water. Práve tej sa podarilo so zázračnou fľašou Miracle Machine vzbudiť neskutočný záujem svetových médií, ktoré o Miracle Machine napísali. Tí, ktorí Miracle Machine vďaka zverejneným informáciám chceli mať vo svojich domácnostiach sa dostali na web stránku Wine to Water. Až tu sa dozvedeli o skutočnom zázraku – premieňaní „vína“ na vodu. Za 1 dolár totiž organizácia vie dodať do krajín tretieho sveta filter, ktorý vystačí jednému človeku na 1 rok filtrovania znečistenej vody. Za cenu fľaše dobrého vína (ktoré mimochodom cez web môžete aj kúpiť) vie Wine to Water zabezpečiť čistú vodu pre celú rodinu až na 5 rokov. Tomu sa hovorí zázrak, čo poviete?

 

Foto: Miracle Machine

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.