Reklama

Mio Slice je nový náramok, ktorý sa na vašu aktivitu pozrie inak

Zdroj | Mio
Marek Šimunek
Zdroj | Mio
Zdroj | Mio

Rôzne fitness náramky sa stali už takmer štandardom v ponuke väčšiny výrobcov. Spoločnosť Mio, ktorá má už pomerne bohaté skúsenosti s optickými senzormi priniesla počas CES 2016 svoju novinku, náramok Mio Slice, ktorý sa na vašu aktivitu pozrie inak, ako väčšina súčasných náramkov. Mio totiž vyvinulo nový spôsob ako merať vašu aktivitu počas dňa.

Pozrite si

Hodinky Garmin Forerunner 225 pre meranie tepu nepotrebujú hrudný pás

Namiesto bežného denného limitu krokov na úrovni 10 000 krokov, ktoré vám nadiktuje väčšina súčasných náramkov sa Mio Slice na vašu aktivitu pozrie pomocou ukazovateľa PAI (Personal Activity Inteligence). Ten je jedinečný pre každého používateľa, rovnako ako je jedinečné aj každé ľudské telo.

Ukazovateľ tak namiesto nič nehovoriaceho čísla o počte krokov, prejdenej vzdialenosti, či spálených kalóriách zobrazí vaše úsilie vyvinuté pri aktivitách.

Medzi faktormi, ktoré PAI pri vyhodnocovaní aktivity zahŕňa nájdete váš vek, pohlavie, ale aj kombináciu maximálneho a pokojového srdcového tepu. Informácia o aktivite je tak podstatne presnejšia, ako v prípade iných náramkov.

Zdroj | Mio

Samozrejme okrem PAI si môžete aj v prípade Mio Slice nechať zobraziť informácie o počte absolvovaných krokov, prejdenej vzdialenosti, alebo kvalitu vášho spánku. Nechýba ani možnosť nechať sa upozorniť na notifikácie priamo z vášho smartfónu.

Nový náramok Mio Slice je pritom jediným v ponuke výrobcu, ktorý hodnotu tohto ukazovateľa zobrazí priamo na náramku. Majitelia starších fitness náramkov spoločnosti si môžu nechať ukazovateľ zobraziť v aplikácii.

Mio Slice by sa do predaja mal dostať v priebehu tohto roku, pričom jeho cena bude na americkom trhu 99 USD.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.