Reklama

Mio predstavilo svoje navigácie pre rok 2011

Marek Šimunek

Spoločnosť Mio patrí k popredným výrobcom prenosných navigácií. Pre rok 2011 si pripravila osem modelov, ktoré okrem bezplatnej aktualizácie máp a softvéru na dva roky ponúknu aj unikátne funkcie ako Smart Routes, 3D križovatky a parkovacieho asistenta.

Mio navigácie pre rok 2011

Mio si pre modelový rok 2011 prichystalo osem navigácií, ktoré zahŕňajú modely Mio Spirit 380, 480, 485, 487, 670, 680, 685 a Spirit 687. Paleta je teda bohatá a na svoje si príde každý záujemca o prenosnú navigáciu tejto značky. Vo všetkých nových modeloch nájdete pokrokové funkcie, ktoré uľahčia využívanie navigácie vzhľadom na konkrétne potreby vodiča. Efektívne plánovanie vašich trás zabezpečí funkcia Smart Routes, ktorá je obdobou TomTom-ovskej služby IQ Routes. Smart Routes berú pri plánovaní cesty do úvahy konkrétny deň a hodinu a po porovnaní s databázou milióna užívateľov pomôže táto funkcia v efektívnejšom plánovaní trasy a ohľadom na rôzne parametre.

Mio Spirit 6xx

Na každej križovatke si budete istý tým, že stojíte v správnom pruhu vďaka prepracovanému asistentovi jazdných pruhov a tiež 3D náhľadom križovatiek. Cieľ vašej trasy si jednoducho zvolíte vďaka inteligentnej klávesnici QuickSpell, ktorá zobrazuje iba relevantné klávesy vzhľadom na predpokladaný vyhľadávaný cieľ. Po výbere cieľa si môžete vybrať zo štyroch možností trasy. Najekonomickejšia, najrýchlejšia, najkratšia a najrýchlejšia trasa sú pritom efektne graficky znázornené. Novinky pre rok 2011 reprezentuje aj služba LearnMe, ktorá sa učí štýl jazdy vodiča a na základe získaných informácií prispôsobuje výber obvyklej trasy a presnejšie predpovedá čas príchodu do cieľa. Pribudla tiež simulácia jazdy v tuneli a parkovací asistent, ktorý vám ponúkne miesta na parkovanie poblíž vašej cieľovej lokality. Nové modely navigácií Mio môžete využiť aj ako cestovného sprievodcu vďaka integrácii informácií o historických pamiatkach, ktoré sú doplnené o fotografie, detailný popis, kontakt a prípadne aj otváracie hodiny. Chýbať samozrejme nebude ani možnosť prepnutia navigácie do režimu pre chodcov.

Viac informácií o nových navigáciách Mio a možnosti zakúpenia nájdete na www.mio.com/sk

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.