Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Mio Moov V780: Nadupaná GPS navigácia s internetom!

Mio Moov V780: Nadupaná GPS navigácia s internetom!
Roman Calík
Mio Moov V780: Nadupaná GPS navigácia s internetom!

Chcete poriadnu GPS navigáciu a multimediálnu zábavu do auta? Mio na výstave CeBIT 2010 predstaví skutočnú technologickú lahôdku s online pripojením! Okrem navigácie si tak na čelnom skle budete môcť užívať aj internet či YouTube na veľkom 7 palcovom displeji s multi-touch ovládaním.

Mio Moov V780

Tiež patríte k tým užívateľom, ktorí nedokážu pochopiť, prečo stále výrobcovia automobilov neponúkajú multimediálnu výbavu s plným pripojením na internet? Áno, počas šoférovania vás to môže zbytočne rozptylovať, ale čo ak na niekoho čakáte a chcete si skrátiť chvíľu napríklad pozretím videa na YouTube, alebo potrebujete rýchlo vyhľadať akúkoľvek informáciu na internete? Samozrejme, môžete siahnuť po svojom mobilnom telefóne alebo notebooku s pripojením na internet… ale načo, keď môžete mať všetko v jednom zariadení. Mio Moov V780 totiž nie je len obyčajná GPS navigácia, je to i nadupané multimediálne centrum. Štýlovú novinku, ktorá získala ocenenie iF Design Award 2010 výrobca oficiálne predstaví na výstave CeBIT 2010 v Hannoveri už budúci týždeň. My však poznáme informácie už dnes.

Mio Moov V780 s QWERTY
Mio Moov V780 so špeciálnym puzdrom s QWERTY klávesnicou

Zábava na prvom mieste

Novinka Mio Moov V780 je len 14,35 mm tenká GPS navigácia s veľkým až 7-palcovým kapacitným displejom s rozlíšením 800 x 480 bodov. Správnym smerom vás povedie vďaka už známemu navigačnému softvéru Mio Spirit, ktorý nájdete aj v navigáciách Mio Moov S505 až V735. To čo však novinku robí originálnou je okrem štíhleho dizajnu i bohatá podpora multimédií a online funkcie. V 3D menu totiž nájdete plnohodnotný prehrávač HD videí vrátane podpory DivX, prepracovaný prehliadač fotografií s možnosťou multi-touch zoomovania à la iPhone, TV prijímač s podporou DVB-T či moderný hudobný prehrávač so zobrazovaním obalov albumov, kde oceníte i vstavaný 3,5 mm konektor pre pripojenie vlastných slúchadiel. 

Mio Moov V780 menu

Wi-Fi, 3G aj WiMAX

Ak vám nebude stačiť multimediálny obsah v 4 až 8 GB pamäti či na microSDHC pamäťovej karte, môžete si pozrieť napríklad videá na YouTube. V780-ka totiž ponúkne Wi-Fi a voliteľne aj 3G či dokonca WiMAX pripojenie! Auuu, tak toto len tak hocijaká navigácia neponúka… Je to však ešte vôbec navigácia? Keď už ste online, môžete si pozrieť aj e-maily a dokonca aj ich prílohy prostredníctvom vstavaného prehliadača dokumentov. Plnohodnotný prístup na internet prostredníctvom Internet Explorer 6 prehliadača s podporou flash už nemôže byť prekážkou. Ako príslušenstvo si dokonca môžete dokúpiť puzdro s plnohodnotnou QWERTY klávesnicou, držiak na sedadlá alebo aj stojan na stôl. Batériu s kapacitou 2 300 mAh tak môžete šťaviť naplno. Tak čo, beriete? Veríme, že výrobca ponúkne i zaujímavú cenu, ktorá zatiaľ nie je známa.

Mio Moov V780