Reklama

Mio Moov V780: Nadupaná GPS navigácia s internetom!

Roman Calík

Chcete poriadnu GPS navigáciu a multimediálnu zábavu do auta? Mio na výstave CeBIT 2010 predstaví skutočnú technologickú lahôdku s online pripojením! Okrem navigácie si tak na čelnom skle budete môcť užívať aj internet či YouTube na veľkom 7 palcovom displeji s multi-touch ovládaním.

Mio Moov V780

Tiež patríte k tým užívateľom, ktorí nedokážu pochopiť, prečo stále výrobcovia automobilov neponúkajú multimediálnu výbavu s plným pripojením na internet? Áno, počas šoférovania vás to môže zbytočne rozptylovať, ale čo ak na niekoho čakáte a chcete si skrátiť chvíľu napríklad pozretím videa na YouTube, alebo potrebujete rýchlo vyhľadať akúkoľvek informáciu na internete? Samozrejme, môžete siahnuť po svojom mobilnom telefóne alebo notebooku s pripojením na internet… ale načo, keď môžete mať všetko v jednom zariadení. Mio Moov V780 totiž nie je len obyčajná GPS navigácia, je to i nadupané multimediálne centrum. Štýlovú novinku, ktorá získala ocenenie iF Design Award 2010 výrobca oficiálne predstaví na výstave CeBIT 2010 v Hannoveri už budúci týždeň. My však poznáme informácie už dnes.

Mio Moov V780 s QWERTY
Mio Moov V780 so špeciálnym puzdrom s QWERTY klávesnicou

Zábava na prvom mieste

Novinka Mio Moov V780 je len 14,35 mm tenká GPS navigácia s veľkým až 7-palcovým kapacitným displejom s rozlíšením 800 x 480 bodov. Správnym smerom vás povedie vďaka už známemu navigačnému softvéru Mio Spirit, ktorý nájdete aj v navigáciách Mio Moov S505 až V735. To čo však novinku robí originálnou je okrem štíhleho dizajnu i bohatá podpora multimédií a online funkcie. V 3D menu totiž nájdete plnohodnotný prehrávač HD videí vrátane podpory DivX, prepracovaný prehliadač fotografií s možnosťou multi-touch zoomovania à la iPhone, TV prijímač s podporou DVB-T či moderný hudobný prehrávač so zobrazovaním obalov albumov, kde oceníte i vstavaný 3,5 mm konektor pre pripojenie vlastných slúchadiel. 

Mio Moov V780 menu

Wi-Fi, 3G aj WiMAX

Ak vám nebude stačiť multimediálny obsah v 4 až 8 GB pamäti či na microSDHC pamäťovej karte, môžete si pozrieť napríklad videá na YouTube. V780-ka totiž ponúkne Wi-Fi a voliteľne aj 3G či dokonca WiMAX pripojenie! Auuu, tak toto len tak hocijaká navigácia neponúka… Je to však ešte vôbec navigácia? Keď už ste online, môžete si pozrieť aj e-maily a dokonca aj ich prílohy prostredníctvom vstavaného prehliadača dokumentov. Plnohodnotný prístup na internet prostredníctvom Internet Explorer 6 prehliadača s podporou flash už nemôže byť prekážkou. Ako príslušenstvo si dokonca môžete dokúpiť puzdro s plnohodnotnou QWERTY klávesnicou, držiak na sedadlá alebo aj stojan na stôl. Batériu s kapacitou 2 300 mAh tak môžete šťaviť naplno. Tak čo, beriete? Veríme, že výrobca ponúkne i zaujímavú cenu, ktorá zatiaľ nie je známa.

Mio Moov V780

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.