Reklama

Mio Moov S600: inovovaná a ešte lepšia

Marek Šimunek

Jednou s firiem, ktorá si nemohla nechať újsť svetový veľtrh Computex 2010 je výrobca osobných navigačných zariadení spoločnosť Mio Technology. Okrem už predstaveného zábavného zariadenia Mio Moov V780 predstavila táto spoločnosť aj komplexné navigačné riešenie Mio Moov S600.

Mio Moov S600

Strohý a jednoduchý dizajn sú asi hlavné prvky pri prvom pohľade na tohto čierneho krásavca, ktoré si všimne užívateľ pri prvom kontakte. Displej novej S600-ky narástol v uhlopriečke na 5″, avšak jeho rozlíšenie ostalo zachované na pôvodných 480 x 272 bodov, čo zabezpečí ako-tak detailné zobrazenie máp vo všetkých režimoch. Priamo na tele zariadenia nájdete aj tlačidlo pre okamžité ukladanie aktuálnej pozície počas navigácie po trase pre jej neskoršie využitie. Mio Moov S600 beží rovnako ako jeho predchodca na platforme Mio Spirit.

Mio Moov S600

Zachované ostávajú zjednodušené mapy TruMap, pre pohodlnejšie a hlavne prehľadnejšie navigovanie alebo asistent v jazdných pruhoch, vďaka ktorému sa vám už nestane, že sa pred križovatkou zaradíte do nesprávneho pruhu. Váš cieľ vždy pohodlne a rýchlo nájdete pomocou funkcie SmartFind pre vyhľadávanie cieľov pomocou kľúčových slov, alebo vďaka podpore Google Local Search a intuitívneho vyhľadávania záujmových bodov. Model Moov S600 je vybavený aj AV portami pre pripojenie externého zdroja obrazu. Vaša navigácia tak môže slúžiť ako obrazovka parkovacej kamery alebo k nej jednoducho pripojíte digitálny TV tuner. Cena ani dostupnosť modelu S600 zatiaľ nebola stanovená.

Mio Moov S600

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.