Reklama

TIP NA DARČEK: Unikátna kamera Mio MiVue R30 alebo navigácia Mio Combo 5207 LM

Zdroj | Mio
PR článok
Zdroj | Mio
Zdroj | Mio

Ak ešte nie ste rozhodnutí, čo dopriať sebe, alebo niekomu z vašich blízkych, pod vianočný stromček, máme pre vás skvelý tip. Novinky Mio vás totiž bezpečne dovedú do cieľa vašej cesty a pritom zaznamenajú priebeh vašej jazdy.

Zdroj | Mio

Mio MiVue R30 je spätné zrkadlo so vstavaným digitálnym videorekordérom. Jeho najväčšou výhodou je decentné prevedenie, takže nepotrebujete ďalšie zariadenie na záznam vašej jazdy, ktoré by vám prekážalo vo výhľade, alebo pútalo neželanú pozornosť. MiVue R30 má veľký 4,3” displej, umožňujúci ľahké ovládanie zariadenia a pohodlné sledovanie zaznamenaných videí priamo na obrazovke.

Zdroj | Mio

MiVue R30 je vybavený špičkovým procesorom Ambarella A7L, vďaka ktorému zvláda aj záznam Extrémneho HD, teda v rozlíšení 2 304 x 1 296 px pri 30 fps. V kamere je osadená štrbinová šošovka so svetelnosťou F/2.2, širokouhlým záberom 130° a päťprvkovou optikou s voliteľným IR filtrom. MiVue R30 môže byť tiež vybavený GPS modulom.

Zdroj | Mio

Teraz môžete mať digitálne spätné zrkadlo Mio MiVue R30 navyše lacnejšie vďaka akcii Mio CashBack, a to až o 18 € oproti bežnej cene u vybraných predajcov. Ak si ho kúpite napríklad v obchode MP3.sk zaplatíte zaň iba cene 154,99 €, pričom 18 € dostanete späť. Akcia platí až do 31. decembra 2015.

Zdroj | Mio

No ak počas svojich ciest nechcete blúdiť, a pritom mať aj možnosť záznamu jazdy, doprajte si kombinované zariadenie Mio Combo 5207 LM, spájajúce klasickú navigáciu a bezpečnostnú kameru. Combo 5207 LM má vstavaný 5” displej, ktorý zabezpečí ako pohodlné ovládanie, tak aj dobrú viditeľnosť mapových podkladov. Tie zahŕňajú 44 európskych krajín a zároveň máte zabezpečenú ich doživotnú aktualizáciu.

Zdroj | Mio

Ako sme u navigácií Mio zvyknutí, zariadeniu Combo 5207 LM nechýbajú také funkcie, ako napríklad TMC, plánovanie ciest, mapy požičovní, asistent jazdných pruhov, alebo 3D náhľady križovatiek. Čo by to ale bolo za navigáciu bez ďalších vychytávok ako sú IQ Routes (inteligentné plánovanie trás) či LearMe Pro (učenie sa štýlu jazdy a ponúkanie vhodnej trasy).

Zdroj | Mio

Bonusom navigácie Combo 5207 LM je však zabudovaná kamera, umožňujúca záznam jazdy. Na to slúži širokouhlá optika so svetelnosťou F/2.8 a 70-stupňovým záberom. Kamera zaznamenáva HD 720p videá na pozadí bez toho, aby ich nahrávanie prerušovalo samotné navigovanie. Kombinovaná navigácia so záznamníkom jazdy Mio Combo 5207 LM môže byť vaša už za 179 €. Kúpiť si ju môžete napríklad v e-shope aj v predajniach NAY Elektrodom.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.