Reklama

TIP NA DARČEK: Inteligentná kamera do auta Mio MiVue 658 WIFI

Zdroj | Mio
PR článok
Zdroj | Mio
Zdroj | Mio

Pozháňali ste si už všetky darčeky k tohtoročným Vianociam? Máme pre vás skvelý tip na jeden z nich. Záznamník jazdy, alebo tiež „čierna skrinka“, Mio MiVue 658 WIFI je jedným zo zástupcov nového radu kamier do auta s 2,7” dotykovou obrazovkou i procesorom Ambarella, ktorý je navyše vybavený bezdrôtovým modulom Wi-Fi. Mio MiVue 658 WIFI vás ochráni pred nepríjemnosťami, spojenými s nehodou, alebo inou nepredvídanou udalosťou.

Zdroj | Mio

Mio MiVue 658 WIFI je vybavený 4 Mpx senzorom a procesorom Ambarella A7LA, ktorý využívajú také značky, ako napr. GoPro, Panasonic a iné. V kamere je osadená štrbinová šošovka so svetelnosťou F/1.8 a šesťprvková optika s voliteľným IR filtrom, pričom zorné pole kamery je 150°. MiVue 658 WIFI zaznamená video vo viacerých režimoch, od bežného HD 720p pri 60 fps až po Extrémne HD, teda v rozlíšení 2 304 x 1 296 px pri 30 fps.

Zdroj | Mio

Mio MiVue 658 WIFI uloží zaznamenané videá na pamäťovú SD kartu. Vďaka vstavanému modulu GPS sú v nich údaje aj o vašej polohe a rýchlosti. Trojosý G senzor určí smer prípadného nárazu a parkovací režim zaznamená udalosti, keď ste mino auta. Čerešničkou modelu MiVue 658 WIFI je bezdrôtový modul, ktorý mu umožnuje prepojenie so smartfónom. No a pomocou aplikácie MiVue pre Android aj iOS zariadenia môžete nahraté videá zdieľať priamo na sociálnych sieťach.

Záznamník jazdy Mio MiVue 658 WIFI bol redakciou časopisu TECHBOX, vo vydaní číslo 9-10/2015, ocenený ako TIP REDAKCIE. V aktuálne prebiehajúcej akcii Mio CashBack môžete MiVue 658 WIFI získať lacnejšie až o 20 €. Stačí si ho zakúpiť u niektorého z vybraných partnerov. Napríklad v obchode MP3.sk ho získate len za 192,99 € pred odpočítaním Mio CashBack, čo sa určite oplatí.

Zdroj | Mio
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.