Reklama

Mio GPS Car Kit: Držiak do auta nielen pre iPhone 4

Marek Šimunek

Spoločnosť Mio vo svojej tlačovej správe predstavila nový držiak do auta pre iPhone 4 a všetky predchádzajúce verzie iPhone a iPod Touch, ktorý si poradí aj s telefónom umiestneným v ochrannom obale a ponúkne Bluetooth a citlivejší príjem GPS signálu.

Mio GPS Car Kit

Mio Technology ako ďalší známy výrobca navigačných zariadení uviedol na trh vlastný držiak do auta určený pre iPhone, ktorý sa ako prvý pýši kompatibilitou s novým iPhone 4. Okrem najnovšieho iPhone si však vďaka nastaviteľnej veľkosti hravo poradí aj s jeho predchádzajúcimi verziami a všetkými verziami iPod Touch, ktorým vďaka zabudovanému GPS prijímaču umožní plnohodnotné využitie ako navigácie. Nastaviteľná výška držiaku nesie v sebe ďalšiu výhodu v tom, že ak používate na svojom telefóne ochranný obal, nie je nutné ho pre použitie s držiakom Mio GPS Car Kit dávať dole. Vlastný GPS prijímač zabudovaný v držiaku odstraňuje problémy so slabým príjmom satelitného signálu, ktorý sa niekedy objavoval najmä na iPhone 3G.

Mio GPS Car Kit

Mio GPS Car Kit môže užívateľ využívať aj ako Bluetooth handsfree vďaka technológii Bluetooth a zabudovanému reproduktoru. Ten okrem hovorov prehráva aj hlasové povely navigácie, ktoré sa tým pádom stávajú zrozumiteľnejšími a hlasnejšími. Okrem rozhrania Bluetooth je možné tento držiak prepojiť s audio sústavou vášho auta aj pomocou 3,5 mm audio konektoru. Samozrejmosťou je automatické dobíjanie iPhone po vložení do držiaku cez 12 V auto zásuvku. Mio GPS Car Kit je kompatibilný s väčšinou známych navigačných aplikácií určených pre iOS a na predné okno automobilu sa montuje pomocou jednoduchej prísavky. Okrem vodorovnej umožňuje umiestniť telefón aj do zvislej polohy. Nový držiak Mio GPS Car Kit bude na trhu dostupný v priebehu mesiaca september za odporúčanú koncovú cenu 99,99 EUR s DPH.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.