Reklama

Mio City Guide: Nájdite svoj cieľ jednoducho a rýchlo

Marek Šimunek

Svetový výrobca navigačných zariadení spoločnosť Mio prichádza na trh s vylepšeným vyhľadávaním záujmových bodov pomocou novej aplikácie Mio City Guide. Vždy tak nájdete reštauráciu, hotel alebo športové centrum zodpovedajúce presne vašim konkrétnym požiadavkám.

Mio Moov S600

Nová aplikácia Mio City Guide prináša do navigácii Mio Moov S (S505, S555, S568, S600, S605 a S655) novú formu vyhľadávania bodov záujmu. Vaše POI sú namiesto nič nehovoriaceho zoznamu, so zložitým vyhľadávaním konkrétneho miesta záujmu triedené na základe množstva kritérií, ktoré značne uľahčia nájdenie miesta presne zodpovedajúceho vašim požiadavkám. Aplikácia City Guide obsahuje kategorizované miesta záujmu siedmych hlavných Európskych miest, pričom pri vyhľadávaní určitého POI nie je do systému nutné zadávať kompletný názov miesta ale s pravidla stačia iba prvé tri znaky a systém ho automaticky ponúkne.

Mio City Guide

Možnosti vyhľadávania sú široké a špecialitou je triedenie reštaurácií a možností ubytovania na základe cenovej úrovne alebo typu ponúkanej kuchyne. Nestane sa vám tak, že budete v reštaurácií zhrozený z ponúkaného jedálenského menu alebo vás odradí cenová kategória reštaurácie. Aplikácia delí ubytovanie na lacné, stredne drahé a luxusné, ale rovnako zohľadňuje aj počet hviezdičiek a hotely delí na troj, štvor a päťhviezdičkové. Triedenie reštaurácií napríklad obsahuje delenie kuchyne podľa typu na národnú, medzinárodnú, francúzsku, taliansku alebo rýchle občerstvenie a podľa cenovej úrovne na lacné, stredne drahé a luxusné jedlo. Okrem toho môžete vyhľadávať aj turistické atrakcie, bary, nočné kluby, kaviarne alebo miesta pre kultúru a zábavu, či mieste pre športové vyžitie a špecializované miesta ako salóny krásy, kúpele a podobne. K jednotlivým bodom samozrejme nechýba krátky popis a obrázok pre lepšiu orientáciu na mieste. Efektívne a rýchlo si tak vyberiete boj záujmu, ktorý splní všetky vaše požiadavky. Aplikácia Mio City Guide je dostupná zadarmo pre podporované zariadenia na stránke www.gpspoint.eu a na stiahnutie je potrebné zadať iba sériové číslo vašej navigácie Mio.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.