Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 31.3.2014

miniFAKTÚRA – fakturovanie na iPhone sa stalo ešte jednoduchším

Marek Šimunek

O aplikácii miniFAKTÚRA sme vás už informovali v októbri minulého roku. Od jej predstavenia však prešiel tento výborný pomocník nejedného podnikateľa niekoľkými podstatnými zmenami, takže je načase sa pozrieť, čo nové vás v prípade tejto aplikácie čaká.

miniFAKTÚRA

STIAHNITE SI aplikáciu miniFAKTÚRA v App Store

Úloha aplikácie miniFAKTÚRA ostáva zachovaná a teda, naďalej od nej môžete očakávať jednoduché a rýchle vytvorenie faktúry kdekoľvek, priamo z vášho smartfónu. Podľa vývojárov, ktorí za touto vynikajúcou aplikáciou stoja, už dnes túto aplikáciu využíva viac ako 18 tisíc podnikateľov. Nechýba teda prehľad zaplatených a neuhradených faktúr, či databáza klientov s potrebnými údajmi.  Nová verzia však prináša upravené požívateľské prostredie, v ktorom sa budete rýchlejšie orientovať, súčasne pribudli prvky pre automatické dopĺňanie údajov, napríklad pri vyplňovaní adries, alebo automatická synchronizácia po vykonaní zmien používateľom. Už nie je tak potrebné po každej zmene manuálne synchronizovať údaje.

PREČÍTAJTE SI
miniFAKTÚRA: Vytvorenie, podpísanie a odoslanie faktúry nebolo nikdy jednoduchšie

Nové je aj moderné prostredie, ktoré sa v prípade iPhonu podstatne viac hodí k najnovšiemu operačnému systému Apple iOS 7, pričom dve samostatné aplikácie pre iPad a iPhone sa zlúčili do jednej univerzálnej aplikácie. Prostredie aplikácie pre iPad je prispôsobené tak, aby používateľovi stačili štyri kliknutia pre vystavenie faktúry. Zachované ostali ceny aplikácie miniFAKTÚRA. Kým samotnú aplikáciu získate zadarmo, využiť môžete len päť faktúr. Následne je potrebné si aktivovať jeden z dostupných balíkov, ktorých ceny sa pohybujú v rozmedzí od 0,89 € za mesiac až po 7,89 € za mesiac. Aj napriek tomu, že existuje niekoľko podobných aplikácií, ktoré sú dostupné zadarmo je veľkou výhodou aplikácie miniFAKTÚRA jej multiplatformosť, nakoľko okrem iOS je aplikácia dostupná aj pre Android a pre všetky počítače vďaka webovému rozhraniu na stránke minifaktura.sk.

miniFAKTÚRA

miniFAKTÚRA

Hodnotenie: 9/10

Veľkosť: 16 MB

Cena: 0,00 € (aplikácia + 5 faktúr)

Foto: miniFAKTÚRA

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.