Reklama

Mini Bluetooth Keyboard: klávesnica pre smartfón i notebook do vrecka

Imrich Maťo

Písanie na dotykových displejoch mobilných telefónov nie je jednoduché a vyžaduje potrebnú dávku cviku. Pomôžte si Mini Bluetooth klávesnicou.

Mini Bluetooth Keyboard

Rôznych Bluetooth klávesníc k mobilným telefónom je na trhu neúrekom. Nedávno sa však na stránke Chinavasion.com objavila jedna z najmenších BT klávesníc, ktorá je svojimi rozmermi 115 x 60 x 6 mm dokonca menšia, ako napríklad smartfón HTC HD2, ktorý si práve kvôli rozmerom vyslúžil nejednu kritiku. Táto Mini Bluetooth klávesnica môže byť ideálnym spoločníkom, s ktorým je písanie, chatovanie ale aj hranie hier či prehliadanie internetu jednoduchšie a zábavnejšie. Pri používaní tejto klávesnice s počítačom, notebookom, smartfónom ba dokonca aj s PS3 sa môžete tešiť na výborne reagujúce klávesy, ľahké písanie i jednoduchú prenositeľnosť a funkčnosť. Vďaka elegantnému a štíhlemu dizajnu sa vojde do kapsy alebo plecniaka a tiež ju pohodlne udržíte v rukách. Ako vidieť na obrázkoch, bezproblémové a ľahké písanie umožňuje 49 klávesov, zahŕňajúcich plnohodnotnú QWERTY klávesnicu, medzerník, číslicové a iné nepostrádateľné klávesy. Dokonca obsahuje aj klávesy FN (funkcie) pre prístup k šípkam, pravému tlačidlu myši i tlačidlu Domov. A tak nielen písanie, ale aj prezeranie webových stránok na vašom telefóne tak bude jednoduchšie.

Mini Bluetooth Keyboard

Mini Bluetooth klávesnica má podporu Bluetooth 2.0 a je kompatibilná s množstvom zariadení pracujúcich na väčšine operačných systémov, vrátane systémov Symbian, Android a Windows Mobile. Inštalácia je rýchla a jednoduchá, zakrátko si pohodlne môžete užívať písanie správ, e-mailov, chatovanie, prezeranie webových stránok a predstavte si, aj hranie hier po spojení s iPadom, PS3 alebo notebookom. Táto šikovná mini klávesnica je na stránke Chinavasion.com ponúkaná aj v eurách. Jej cena je stanovená na 18,43 €, k čomu si ale treba pripočítať príslušné poplatky. Zaujímavo preto vyznieva cenová ponuka na stránke, ktorá umožňuje od 10 kusov klávesníc nákup za 17,58 €/ks. Tak už sa len dohodnúť s kamarátmi na spoločnom objednaní.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.