Michal Ferenc – Dnes si follow musíš zaslúžiť | TECHTALKS

Priatelia pozrite si nový TECHTALKS, s hosťom, ktorý miluje drahé autá, hodinky a pekné ženy. Ak sledujete Michala Ferenca alias donbossbossov, tento rozhovor si určite nenechajte ujť.

V novej časti TECHTALKS sa rozprávame s Michalom Ferencom, ktorého instagramový účet @donbossbossov rozhodne odporúčame sledovať, ak máte radi drahé autá, hodinky ale i krásne dievčatá.

V našom rozhovore sme zistili, prečo Michal používa prezývku práve donbossbossov, aj to prečo je pre mnohých aj princezná či bajny. Dozviete sa tiež, že na internete je ešte zaujímavejšia vec, ako autá, ktorú Michal rád sleduje, ale aj to, do čoho investuje najviac času.

Ak chcete rozbehnúť vlastný instagramový účet, Michal vám prezradí, aký by mal byť. V našom videu zistíte aj to, či si donbossbossov správne tipol cenu Lamborghini Sián FKP 37 z kociek LEGO :)

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS rozhodne stojí za to, Michal Ferenc je veľmi zaujímavý človek a 23 minutiek vám ubehne poriadne rýchlo.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Michalom Ferencom aka donbossbossov nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Komentáre k článku