Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Michal Biznár - Elektrické bicykle sú moja srdcovka | TECHTALKS

Michal Biznár - Elektrické bicykle sú moja srdcovka | TECHTALKS
TECHBOX
Michal Biznár - Elektrické bicykle sú moja srdcovka | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s ďalším členom redakcie TECHBOX – Michalom Biznárom. Michal prišiel na prvý pohovor do redakcie pred 5 rokmi a ihneď do tímu zapadol. Dnes si užíva gadgety, ktoré pravidelne skúšame.

Spoznajte ďalšieho člena redakcie TECHBOX v relácii TECHTALKS. Michal Biznár je redaktorom TECHBOX.sk už viac ako 5 rokov, rád cestuje po svete a miluje technológie. Najskôr zaujal veľkým testom akčných kamier, dnes vie a rád testuje autá, elektrické bicykle, ale aj iné tech gadgety.

Aký je Michal v súkromí, čo ho najviac zaujalo z testovačiek, ale aj to, prečo študoval v zahraničí – dozviete sa v našej novej tech talkshow s moderátorom Michalom Krajčírom.

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS už teraz.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Michalom Biznárom z TECHBOX nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.