Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Meizu Mix - prvé smart hodinky od čínskeho velikána

Meizu Mix - prvé smart hodinky od čínskeho velikána
Zdroj | androidheadlines
Michal Spiegel
Meizu Mix - prvé smart hodinky od čínskeho velikána
Zdroj | androidheadlines
Zdroj | androidheadlines

V 80. rokoch bol hit nosiť digitálky, dnes sa však hitom stávajú smart hodinky. Čínsky velikán Meizu nechce byť pozadu a tak predstavil svoje krásne smart hodinky Meizu Mix.

Neukážu toho síce mnoho, no vyzerajú parádne. Na zobrazenie smart funkcií však budete potrebovať smartfón s nainštalovanou aplikáciou.

Spoločnosť Meizu pôvodne začala ako výrobca MP3 prehrávačov a postupne sa prepracovali k výrobe dobre predávaných smartfónov.

Nový produkt Meizu sú však hodinky Meizu Mix, ktoré budú dostupné v dvoch farebných spracovaniach – striebornej a čiernej. Navyše budú vyrobené z kovových materiálov.

Zdroj | androidheadlines
Pozrite si

Polar M600 – smart hodinky primárne pre športovcov

Zaujímavé je, že hodinky sú na pohľad klasické analógové, no disponujú smart funkciami. Medzi inteligentné funkcie patrí napríklad LED indikátor a vybračný modul.

Ochranné sklo hodiniek je zo safíru. Potencionálnych záujemcov určite poteší aj vodotesnosť až do hĺbky 30 metrov. Na sledovanie stavu a prepojenie bude slúžiť smartfón aplikácia od Meizu.

Z ďalších funkcii, Meizu Mix disponujú Bluetooth 4.0 technológiou, akcelerometrom a gyroskopom. Výdrž zabezpečí 270 mAh batéria, čo by malo naozaj stačiť, keďže hodinky nemajú digitálny displej. Meizu dokonca sľubuje až 240 hodinovú výdrž.

Pozrite si

Withings Activité Steel – nové dostupné analógové smart hodinky

Hodinky si budete môcť kúpiť s tromi rôznymi vyhotoveniami remienkov – denim, koža a nehrzdavejúca oceľ. Všetky tri dizajny majú čo ponúknuť a hodinky tak skutočne pôsobia luxusne. Meizu Mix momentálne bojujú o vznik na čínskej crowdfundingovej stránke Taobao a mali by byť dostupné už v septembri.

Zdroj | Meizu

Denimová verzia má stáť 150 dolárov, kožená 196 dolárov a oceľová 226 dolárov. Pri Číne sme zvyknutí ešte na nižšie ceny, no stále ide o lepšie hodnoty, než má konkurencia. Navyše hodinky vyzerajú naozaj veľmi dobre a pri kvalitných analógových hodinkách môžete zaplatiť veľmi podobnú sumu.

Veríme, že budú mať úspech na trhu, pretože ponúkajú ideálny mix elegantných analógových hodiniek skombinovaných so smart funkciami.

Pozrite si

Meizu MX6 – prémiová konštrukcia či desať-jadro za ľudovú cenu