Reklama

Mechanická klávesnica v notebooku? Prečo nie, vítame MSI GT80 Titan

Marek Šimunek

Herné notebooky, ktoré majú za cieľ poskytnúť používateľom rovnaký herný zážitok na cestách, ako v pohodlí domova sú tu už nejaký ten piatok. Výrobcovia preto majú plné ruky a hlavne hlavy práce, aby sa im podarilo v rozsiahlej ponuke nejako zaujať. MSI GT80 Titan však určite bude zo zástupu vyčnievať. Tento unikátny herný notebook totiž ponúkne klasickú mechanickú klávesnicu, akú pozná väčšina hráčov zo svojich stolných počítačov.

MSI GT80 Titan

Klávesnica pochádza od spoločnosti SteelSeries a okrem toho, že ponúkne mechanické tlačidlá je aj posunutá čo najbližšie k používateľovi. Možno sa pýtate kde sa pri takomto riešení stratil Touchpad? Ten si našiel svoje miesto napravo vedľa klávesnice a okrem svojej štandardnej funkcie supluje aj numerickú klávesnicu. Samozrejmosťou je podsvietenie klávesnice v agresívnej červenej farbe, ako sa na poriadnu hernú mašinu patrí.

MSI GT80 Titan

Bohužiaľ akékoľvek informácie o hardvérovej výbave novinky zatiaľ známe nie sú. Rovnako výrobca bojuje o bobríka mlčanlivosti aj v otázkach ceny a dostupnosti.

Foto: MSI

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.