Reklama

May the 4th be with you, alebo ako osláviť Deň Star Wars? Tým, čo poteší!

Števo Porubský

May the 4th be with you. Slovná hračka, vďaka ktorej sa 4. máj oslavuje ako neoficiálny Deň Star Wars, teda Deň Hviezdnych vojen. May the Force be with you, teda Nech ťa sila sprevádza pozná azda každý fanúšik hviezdnej ságy.

Dekády filmov, seriálov a hier, ktoré poznajú všetky súčasné generácie sa odzrkadlili aj na množstve drobností a gadgetov, ktoré je možné s tematikou Star Wars mať. A ako osláviť Deň Star Wars lepšie ako doplniť si svoju fanúšikovskú zbierku?

Zdroj | Star Wars
Obsah pokračuje pod reklamou

Jednoznačne najväčšiu zbierku Star Wars hračiek môžete mať s logom LEGO. Čo tento dánsky hračkársky gigant dokázal za posledné roky vyprodukovať až nie je možné pochopiť. Do detailov prepracované stroje ako AT-AT či Millennium Falcon za stovky eur ale dopĺňajú aj drobnosti za pár eur. Napríklad také pero v tvare svetelného meča, alebo kľúčenka s panáčikom LEGO v štýle Star Wars. Iba LEGO má v ponuke viac ako stovku hračiek s tematikou Star Wars.

Aktuálnou novinkou od LEGO je stavebnica Stíhačka X-wing, no klasikou medzi fanúšikmi je určite Millenium Falcon. Ak nemáte na obra za stovky eur, odporúčame sa pozrieť po stavebnici 75257 s podstatne nižšou sumou.

Nemenej zaujímavé sú aj tzv. hlavy. Aktuálne najdostupnejšou a najznámejšou je určite helma Dartha Vadera. Nájdete ju aj za necelých 60 €.

Ak ale hľadáte čosi exkluzívne, určite odporúčame obrovský set LEGO Star Wars 75313 AT-AT s rozmermi 62 x 69 x 24 cm! Za obra si však musíte poriadne priplatiť.

Z celkom iného súdka sú hodinky s tematikou Star Wars. Spoločnosť Invicta ich má v ponuke hneď niekoľko. Veľmi zaujímavé, už na prvý pohľad, sú hodinky Star Wars Quartz GMT 33310 Galactic Empire z limitovanej edície 1977 kusov. V ponuke Invicty ale nájdete viacero ďalších limitiek.

Tým naj sú pre mnohých ale aj tak plyšové hračky. Sú nevtieravé, malé, pomerne lacné a hlavne zlaté, čo ocenia určite aj nežnejšie polovičky či deti.

Obsah pokračuje pod reklamou

Skalní fanúšikovia ale jednoznačne túžia po jedinom – svetelnom meči! Hasbro vyrába repliku svetelného meča Dartha Vadera, ale aj Luka Skywalkera či princeznej Leiai a Obi-Wana Kenobiho.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.