Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Maximálne ticho so slúchadlami Philips za 69 eur

Maximálne ticho so slúchadlami Philips za 69 eur
Zdroj | Philips
Richard Pliešovský
Maximálne ticho so slúchadlami Philips za 69 eur
Zdroj | Philips
Zdroj | Philips

Náš rozmanitý svet je všetko možné, len nie nehlučný. Tu sused vŕta asi až do Austrálie, tam ktosi kosí trávnik dva dni v kuse a tie deti – musia sa tu pod oknami hrať? Niekedy je toho príliš aj pre totálneho flegmatika. Čo takto si nasadiť na uši slúchadlá a mať od všetkých aspoň na chvíľu pokoj?

Internet je skvelé miesto na hľadanie. Aby ste sa nemuseli namáhať, našli sme pre vás špičkové náhlavné slúchadlá Philips TAH6506. Majú tenký dizajn s úzkou konštrukciou. Náušníky pokrývajú celé ucho a vytvárajú tak bariéru, ktorá pasívne izoluje vonkajší hluk. Veľké 32 mm meniče vám dodajú hlboké basy a čistý zvuk.

Pomocou týchto slúchadiel sa pripojíte k dvom Bluetooth zariadeniam naraz a môžete medzi nimi prepínať podľa potreby, napríklad počúvať hudbu z notebooku a prijímať hovory zo smartfónu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Na pohodlné hands-free telefonovanie slúži citlivý integrovaný mikrofón, na ľahké ovládanie prehľadné tlačidlá. O aktívne potláčanie hluku (ANC) sa starajú mikrofóny v náušníkoch – tie pokrývajú celé uši, filtrujú neželaný hluk a vy si môžete užívať ničím nerušenú hudobnú produkcie, resp. ticho. Slúchadlá disponujú integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie zabezpečí až 25 (so zapnutým ANC) alebo 30 hodín (s vypnutým ANC) prehrávania vašej obľúbenej hudby. Plné nabitie trvá 2 hodiny, 15-minútové nabíjanie zaistí 2 hodiny prehrávania.

Zdroj | Philips

Otočné náušníky vám umožnia pohodlne uskladniť slúchadlá do plochého tvaru a uložiť ich napríklad do zásuvky, alebo ich môžete otočiť k sebe a vytvoríte kompaktný tvar, ktorý sa ľahko zmestí do mäkkého vrecka.

O vynikajúcu kvalitu zvuku sa postará frekvenčný rozsah od 20 Hz do 20 kHz, bezdrôtové spojenie zabezpečí Bluetooth 5.0 s dosahom do 10 m. Rozmery slúchadiel sú 19 × 16,5 × 38 mm, hmotnosť 145 g.

Slúchadlá Philips TAH6506 sa bežne predávajú za 89 eur. Teraz si ich viete zakúpiť už od 63,92 eur, čo je v tomto prípade zľava až vo výške 28,2 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.