Reklama

Máte telku Philips s Ambilight? Finále MS 2014 vo futbale si potom užijete

Roman Calík

Philips pre svoje televízory s Ambilight pripravil zaujímavú aplikáciu Ambilight TV, ktorá vytvorí lepšiu atmosféru zo sledovania futbalových zápasov. Môžete meniť farby, spustiť ohňostroj…jednoducho interaktívne zasahovať do diania na obrazovke.

Philips televízory sú známe svojou jedinečnou funkciou Ambilight, vďaka ktorej sa aktívne mení podsvietenie televízora podľa diania na obrazovke. Pre Majstrovstvá sveta vo futbale 2014 však Philips pripravil aplikáciu Ambilight TV, vďaka ktorej si dokážete užiť zápasy intenzívnejšie. Ak máte televízor Philips a ešte aplikáciu nemáte, rozhodne si ju stiahnite ešte pred víkendovými finálnymi zápasmi. Tie si totiž užijete výrazne intenzívnejšie.

Philips Ambilight TV app

Ako to vlastne funguje? Aplikácia Ambilight TV je dostupná pre OS Android aj iOS zariadenia. Po jej stiahnutí sa pripojíte na Wi-Fi sieť, na ktorú je pripojený aj televízor a zábava môže začať. Aplikácia funguje s televízormi Philips Ambilight Smart TV 2012 a novšími. Cez aplikáciu si môžete zapnúť podsvietenie v štýle vlajky vášho obľúbeného tímu. Ak budete vo finále fanúšikom Nemecka, jednoducho si kliknete na Nemeckú vlajku. Cez aplikáciu sa môžete intenzívnejšie tešiť aj z gólov. Ak padne gól, jednoducho kliknete na ikonu gól v aplikácii vo vašom smartfóne alebo tablete a Ambilight sa postará o podsvietenie, ktoré vám z gólu urobí ešte väčšiu radosť.

Philips Ambilight TV app

Dokonca môžete cez aplikáciu meniť podsvietenie pri faulovaní. Červená či žltá karta, takú môžete dať hráčom aj kedykoľvek chcete. V závere zápasu môžete výhru vášho favorita osláviť svetelnou šou v štýle ohňostroja. Ak si stále neviete predstaviť, ako aplikácia funguje, pozrite si priložené video! Stojí za to, možno aj vy sa do televízora Philips zamilujete ako ja. Osobne by som televízor bez Ambilight už nikdy nechcel. Používam ho dokonca so žiarovkami Philips Hue. Odporúčam všetkým, ktorí svetielka môžu. Dnes by som však pokukoval už po 4K televízore napíklad zo série 7000 (7809), najlepšie s 55-palcovou uhlopriečkou.

Philips Ambilight TV app

Foto: Philips

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.