Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Máte ružový displej na iPhone 13? Vieme ako to opravíte

Máte ružový displej na iPhone 13? Vieme ako to opravíte
Zdroj | Apple
Richard Pliešovský
Máte ružový displej na iPhone 13? Vieme ako to opravíte
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Ak vás váš iPhone 13 nemilo prekvapil ružovo sfarbeným displejom, možno ste si pomysleli: Šťastná trinástka. Rozhodne nie ste sami, čo rozmýšľajú, či majú svojho miláčika odniesť do servisu, alebo sa problém odstráni sám. Pozrite sa, ako si ľahko odstránite tento problém.

Ako na to?

Základná poučka riešenia všetkých problémov je reštartovanie. Aj v tomto prípade to niekedy môže pomôcť, ale väčšina používateľov hlásila problémy s ružovým displejom aj po reštartovaní.

Druhým krokom je kontrola aktualizácie iOS. Momentálne je to verzia iOS 15.2. Ak ju máte nainštalovanú, otvorte si App Store a aktualizujte všetky svoje aplikácie na najnovšiu verzie. Pokiaľ ste si všimli, že ružová obrazovka vám naskočí po zapnutí konkrétnej appky, odstráňte ju.

Ak ani to nepomôže, ostáva posledná možnosť – resetovať váš iPhone a obnoviť ho zo zálohy.

Toto sú všetky dostupné možnosti, ako si môžete svojpomocne odstrániť ružovú obrazovku. V prípade, že aj po opätovnom nainštalovaní iOS problém pretrváva, neostáva vám nič iné, ako sa obrátiť na podporu spoločnosti Apple, alebo navštíviť servis.

Pozrite si

Ako zobraziť na Apple Watch ich „vnútornosti“?

Ružový nádych displeja pritom nie je jediným neduhom nových iPhonov 13. Prakticky od začiatku ich sprevádzajú problémy s nízkym výkonom, neočakávanými vypnutiami, zamŕzaním, či nefungovaním aplikácií.

Aby toho nebolo málo, dnes sa k tomu pridali problémy s iCloudom a mnohých používateľov systém od rána otravoval opätovným overením Apple ID, ktorý nevedel rozpoznať heslo. To sa však netýka len iPhonov.