Reklama

Martin z Martina - Neznášam autonómne systémy, mám rád klasiku!

TECHBOX

Do našej redakcie zavítal Martin z Martina, známy CARHOLIC a „nezávislý autor, ktorý je závislý od áut a informuje o nich po svojom.“

Martina z Martina určite mnohí z vás poznajú aj zo stránok redakcie Refresher.sk, určite však z Instagram profilu @martinzmartina, či YouTube kanála  @martinzmartinaTV.

Martin aktuálne spustil aj najnovší projekt @CARINsk s naším dobrým priateľom a bývalým redaktorom Drahomírom Piokom. Ako sa však Martin z Martina vôbec dostal k autám a čo bola jeho prvá testovačka? Rozprávali sme sa aj o videách, ktoré tvorí, ktoré sú najúspešnejšie, ale aj tie, ktoré má najradšej.

Obsah pokračuje pod reklamou

Video tvorbu Martina z Martina možno nazvať doslova „umeleckým dielom“. Koľko mu vôbec trvá príprava videí a prečo ich nepublikuje viac? Dá sa vôbec tvorbou videí uživiť? Otvoríme aj tému elektromobility, autonómnych systémov a LEGO, keďže s naším Romanom má Martin spoločnú vášeň = skladanie áut práve z kociek legendárnej stavebnice.

Martina z Martina sme sa opýtali aj na to, aké auto by si kúpil, ak by mal budget 30 000 eur, 60 000 eur alebo 100 000 eur. Vieme i to, čo by si Martin vybral, ak by bol jeho budget neobmedzený! Pohodlne sa usaďte a vypočujte si rozhovor moderátora Romana Calíka s Martinom z Martina.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.