Marshall Uxbridge je najmenším reproduktorom legendárnej značky

ZDROJ | Marshall

Legendárny dizajn hudobnej spoločnosti Marshall dostal aj najmenší reproduktor ich ponuky. Na kvalite mu to vraj neubralo.

Spoločnosť Marshall rozšírila svoj rad vintage reproduktorov pripomínajúcich gitarové zosilňovače o nový model Marshall Uxbridge Voice Speaker. Ten je najmenším z doteraz predstavených modelov. Spoločnosť však ubezpečuje, že pre veľkosť neutrpela povestná kvalita zvuku ani výkon.

Rozmer reproduktoru je 128 x 168 x 123 milimetrov a jeho váha sa zastavila na 1,39 kilogramoch. Marshall Uxbridge Voice Speaker môžete zapojiť do domácej Wi-Fi siete, nechýba Bluetooth 5.0. K reproduktoru je dostupná aplikácia Marshall Voice App.

ZDROJ | Marshall

Reproduktor je vybavený AirPlay 2 a Amazon Alexa. Práve tieto dve vychytávky sa starajú o to, že reproduktor môžeme zaradiť do kategórie inteligentných. Frekvenčný rozsah je 54 Hz až 20 kHz a celkový výkon sa zastavil na 30 W. Hlučnosť má byť do 90 dB vo vzdialenosti meter od reproduktoru.

Novinkou sú použité fyzické ovládače na vrchnej časti reproduktoru. Tie nie sú v tomto produktovom rade samozrejmosťou. Ovládať nimi môžete hlasitosť, basy, výšky a prehrávanie skladby. Nechýba tlačidlo na vypnutie mikrofónov pre Alexu.

ZDROJ | Marshall

Reproduktor bude v predaji od 8. apríla 2020 za cenu 199,00 amerických dolárov. V ponuke bude v klasickom čiernej farbe, ale aj v bielom zafarbení. Tešiť sa tiež máme na aktualizáciu o Google Asistenta. Jeho sprístupnenie je naplánované približne na 11. júna 2020.

ZdrojMarshall

Komentáre k článku