Reklama

Marshall Uxbridge je najmenším reproduktorom legendárnej značky

Zdroj | Marshall
Juraj Recký
Zdroj | Marshall
Zdroj | Marshall

Legendárny dizajn hudobnej spoločnosti Marshall dostal aj najmenší reproduktor ich ponuky. Na kvalite mu to vraj neubralo.

Spoločnosť Marshall rozšírila svoj rad vintage reproduktorov pripomínajúcich gitarové zosilňovače o nový model Marshall Uxbridge Voice Speaker. Ten je najmenším z doteraz predstavených modelov. Spoločnosť však ubezpečuje, že pre veľkosť neutrpela povestná kvalita zvuku ani výkon.

Rozmer reproduktoru je 128 x 168 x 123 milimetrov a jeho váha sa zastavila na 1,39 kilogramoch. Marshall Uxbridge Voice Speaker môžete zapojiť do domácej Wi-Fi siete, nechýba Bluetooth 5.0. K reproduktoru je dostupná aplikácia Marshall Voice App.

Zdroj | Marshall

Reproduktor je vybavený AirPlay 2 a Amazon Alexa. Práve tieto dve vychytávky sa starajú o to, že reproduktor môžeme zaradiť do kategórie inteligentných. Frekvenčný rozsah je 54 Hz až 20 kHz a celkový výkon sa zastavil na 30 W. Hlučnosť má byť do 90 dB vo vzdialenosti meter od reproduktoru.

Novinkou sú použité fyzické ovládače na vrchnej časti reproduktoru. Tie nie sú v tomto produktovom rade samozrejmosťou. Ovládať nimi môžete hlasitosť, basy, výšky a prehrávanie skladby. Nechýba tlačidlo na vypnutie mikrofónov pre Alexu.

Zdroj | Marshall

Reproduktor bude v predaji od 8. apríla 2020 za cenu 199,00 amerických dolárov. V ponuke bude v klasickom čiernej farbe, ale aj v bielom zafarbení. Tešiť sa tiež máme na aktualizáciu o Google Asistenta. Jeho sprístupnenie je naplánované približne na 11. júna 2020.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.