Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Marshall Major IV - štýlové slúchadlá s výdržou až 80 hodín

Marshall Major IV - štýlové slúchadlá s výdržou až 80 hodín
Zdroj | Marshall
Michal Spiegel
Marshall Major IV - štýlové slúchadlá s výdržou až 80 hodín
Zdroj | Marshall
Zdroj | Marshall

Značka Marshall prináša na trh nové bezdrôtové slúchadlá Major IV, ktoré ponúkajú výdrž až 80 hodín na jedno nabitie.

Ikonický model sa vracia vo verzii Major IV a okrem štýlového charakteristického dizajnu, slúchadlá ponúkajú podporu pre bezdrôtové nabíjanie a taktiež funkciu rýchlo-nabíjania, ktorá zabezpečí, že stačí iba 15 minút na to, aby ste si mohli užiť 15 hodín počúvania.

Zdroj | Marshall
Pozrite si

Marshall prináša vodotesný reproduktor Emberton

Celková výdrž by mala prekonať spomínaných 80 hodín, čo je oproti predchádzajúcemu modelu až dvojnásobný nárast.

Samozrejmosťou je prísľub kvalitného zvuku obohateného o prvotriedne basy a výšky. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 Hz – 20 kHz a impedancia je 32 Ω. Každé slúchadlá vám samozrejme budú sľubovať kvalitný zvuk, no pri značke Marshall by som sa týchto marketingových sloganov nebál, keďže značka je na trhu už dostatočne dlho etablovaná a jej slúchadlá sú na trhu populárne.

Slúchadlá disponujú aj 3,5 mm jackom, ktorý viete využiť v prípade, že sa vám vybili alebo tiež pri momentoch, kedy si chcete užiť hudbu s partnerom. Stačí len, aby sa pripojil cez 3,5 mm kábel na vaše slúchadlá.

Zdroj | Marshall
Pozrite si

Legendárne reproduktory Marshall majú tri nové prírastky

Vďaka tlačidlu, ktoré viete smerovať do viacerých strán si môžete nastaviť hlasitosť, pustiť či zastaviť skladbu alebo vypnúť a zapnúť slúchadlá. Taktiež pomocou jednoduchého ovládania môžete prijať alebo odmietnuť telefonát. Prepojenie so smartfónom či inými zariadeniami funguje cez Bluetooth 5.0.

Bezdrôtové nabite zabezpečí podložka na bezdrôtové nabíjanie, ktorá však nie je súčasťou balenia. Slúchadlá sa bežne nabíjajú cez USB-C kábel. Pokiaľ vás slúchadlá Marshall Major IV zaujali, kúpiť sa dajú za 149 € a predávať sa začnú od 14. októbra.

Zdroj | Marshall
Zdroj