Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Maroš Čabák - Plug-in hybridy sú spojením najhoršieho z oboch svetov | TECHTALKS

Maroš Čabák - Plug-in hybridy sú spojením najhoršieho z oboch svetov | TECHTALKS
TECHBOX
Maroš Čabák - Plug-in hybridy sú spojením najhoršieho z oboch svetov | TECHTALKS

Maroš Čabák je motoristický novinár a zakladateľ portálu TOPSPEED.sk, s ktorým sme sa rozprávali o jeho začiatkoch, videách, ktoré tvorí ale aj o jeho vozovom parku či elektromobilite ako takej.

Maroš sa venuje motoristickej novinárčine už 27 rokov, nakoľko s ňou začínal už ako prvá na vysokej škole. Dnes je majiteľom jedného z najsilnejších auto-moto webov na Slovensku a spravuje tiež druhý najpozeranejší motoristický kanál na slovenskom YouTube.

Obsah pokračuje pod reklamou

Za tie roky mu prešlo rukami už naozaj obrovské množstvo áut. Ako jeden z mála tak mohol priamo sledovať smer, ktorým sa jednotlivé automobilky uberajú a tiež trendy, ktoré sa v auto-moto svete začali objavovať.

Čo hovorí na moderné autá a sú veci, ktoré by rád vrátil späť? Aké bolo jeho prvé auto, ktoré dostal na test? Ktoré autá mu za minulý rok učarovali najviac? Koľko videí sa im podarí za mesiac vypublikovať?

YT kanál TOPSPEED je známy tým, že na ňom nájdete naozaj dlhé videá. Maroš totiž chce aby sa ľudia z jeho videí dozvedeli čo najviac a zmestiť všetky informácie do 10 minútového videa je podľa neho jednoducho nemožné. Aj vďaka jeho videu na minulú generáciu BMW X1 si ho náš kolega Roman v minulosti zakúpil.

Kanál TOPSPEED sa venuje testom klasických ale aj čisto športových áut. Podobne ako ostatní sa však nevyhne aj testom elektromobilov či plug-in hybridov, ktoré sa stávajú stále populárnejšími.

Aký má Maroš názor na elektromobily a plug-in hybridy? Z akých áut sa skladá jeho vlastný vozový park, a ktoré z jeho áuť spôsobilo najväčší rozruch? Čo hovorí na výraznú digitalizáciu dnešných áut?

Toto všetko a ešte viac sa dozviete v novej časti TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Marošom Čabákom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.