Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Marek Pažický - Fanúšikom Samsung prinášame Galaxy S22 Ultra skôr | TECHTALKS

Marek Pažický - Fanúšikom Samsung prinášame Galaxy S22 Ultra skôr | TECHTALKS
TECHBOX
Marek Pažický - Fanúšikom Samsung prinášame Galaxy S22 Ultra skôr | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s Marekom Pažickým, produktovým trénerom Samsung Electronics. Vypočujte si podcast, kde sa rozprávame o horúcich novinkách, ale aj o minulosti a budúcnosti top série S.

Sledovali ste predstavenie smartfónov Samsung Galaxy S22? My sme sa tesne pred ich predstavením celému svetu, už rozprávali s Marekom Pažickým – produktovým trénerom Samsung Electronics, práve o týchto smartfónoch, ktoré sa o pár dní začnú predávať aj na Slovensku.

Rozobrali sme fotoaparáty, politiku uvádzacích bonusov, ale aj to, prečo sa S Pen dostalo do tela smartfónu už aj v sérii S. Ukážeme vám všetky novinky série Samsung Galaxy S22 vrátane smartfónu S22 Ultra, pozrieme sa aj na obrovský tablet Galaxy Tab S8 a zistíme, či má Marek doma aj telku Samsung.

Pozrite si

Nahradí Samsung Galaxy S22 Ultra sériu Note? Mali sme ho naživo!

Vypočujte si náš nový TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Marekom Pažickým.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Marekom Pažickým, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.