Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Mall.TV je nová internetová televízia s pôvodným slovenským obsahom

Mall.TV je nová internetová televízia s pôvodným slovenským obsahom
Juraj Recký
Mall.TV je nová internetová televízia s pôvodným slovenským obsahom

Popri obľúbených filmových streamovacích službách je na internete miesto aj formát, ktorý si hovorí internetová televízia. Mall.tv je novým slovenským projektom, ktorý má šancu.

Mall.tv je originálny český projekt internetovej televízie založený Lukášom Záhořem, ktorý pôvodne pôsobil v Stream.cz. Nová internetová televízia výhradne s českým obsahom začala vysielať počas októbra 2018. Od 16. septembra 2019 je Mall.tv česko-slovenským projektom, za Slovenskú časť tvorby je zodpovedný šéfproducent Dano Dangl.

„Internetová televízia reaguje presne na tempo dnešnej doby. Nenúti vás sedieť pred obrazovkou v konkrétnom čase, ale dáva vám slobodu vybrať si, kedy a čo chcete vidieť. Vážim si, že česká Mall.tv nám dala priestor vytvoriť niečo nové a jedinečné,“ povedal Dano Dangl.

Slovenská časť Mall.tv je momentálne v pilotnej trojmesačnej fáze. Na toto obdobie bolo zo slovenskej strany nasadených 12 formátov, od talkshow, cez relácie o varení až po slow TV, čo sú živé panorámy zo Slovenska. Z drvivej väčšiny ide o projekty postavené na humore. Do projektu sa zapojili známe tváre ako Juraj Šoko Tabaček, Milan Junior Zimnýkoval, Marián Čekovský, Adela Vinczeová alebo Andy Kraus. Nechýba celá plejáda viac či menej známych slovenských hercov a osobností najrôznejšieho druhu. Slovenský divák môže sledovať ako slovenskú tak českú tvorbu. Nie sú tu lokalizačné obmedzenia.

Zdroj | mall.tv

Internetová televízia je zadarmo a jej cieľom je ničím neobmedzovaný obsah. Treba sa preto pripraviť aj na značnú mieru vulgarizmov. Aby ste relácie na Mall.tv mohli sledovať, nemusíte sa registrovať. Tá možnosť tu však je. Ak sa registrujete môžete odoberať relácie, teda dostávať notifikácie o nových častiach, komentovať, zúčastňovať sa na live chate, ukladať videá na neskoršie, rozpozerať relácie a pohodlne pokračovať v sledovaní neskôr na inom zariadení či hodnotiť obsah.

Obsah je vysielaný vo Full HD kvalite, televízia ponúka aplikáciu pre Android a iOS. Tiež je možné Mall.tv sledovať cez Chromecast, AiPlay a Xbox. Sľúbená je kompatibilita s väčšinou smart televízorov.

Zdroj