Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Majitelia MacBookov pozor! Hyper ohlásil nové rozbočovače s USB-C

Majitelia MacBookov pozor! Hyper ohlásil nové rozbočovače s USB-C
Zdroj | Hyper
Richard Pliešovský
Majitelia MacBookov pozor! Hyper ohlásil nové rozbočovače s USB-C
Zdroj | Hyper
Zdroj | Hyper

Známy výrobca príslušenstva, spoločnosť Hyper, predstavila na WWDC v San Jose päť nových modelov pre nové MacBooky, ktoré sú vybavené modernými konektormi USB-C.

Nové rozbočovače sa rozhodla firma Hyper financovať prostredníctvom crowdfundingu – cez Kickstarter a Indiegogo. Poďme sa pozrieť na to, čo nám po svojej úspešnej kampani ponúka.

Hub HyperDrive NET 6-v-2 USB-C pre MacBook Pro

Zdroj | Hyper

Ide o najpoužívanejší hub. Táto nová verzia pridala gigabitový ethernet do pôvodného HyperDrive a mala aj najväčší úspech v crowdfundingu. Hub je špeciálne navrhnutý pre MacBook Pro s USB-C. Dá sa pripojiť z každej strany MacBooku Pro a „rozmnožuje“ 2 porty USB-C na 6 portov: gigabitový ethernet 40 Gbit/s, USB-C s výkonom 100 W, 5 Gbit/s USB-C s výkonom 60 W, 4K HDMI a 2 x USB-A 3.0.x.

Iba tento rozbočovač (spolu s predtým vydanými HyperDrive Duo a HyperDrive Pro) má dva konektory na dodávanie energie USB-C, ktoré umožňujú nabíjanie MacBook Pro cez oba konektory, čo vám umožní pripojiť k dátam 5K Thunderbolt Display, 40 Gbit/s a zároveň nabíjač MacBook Pro. Hyper upozorňuje na napodobeniny, kde si musíte vybrať medzi videom, dátami z USB-C, alebo nabíjaním MacBooku Pro.

HyperDrive NETK bude k dispozícii od konca júna v hliníkovom striebornom alebo space grey prevedení za 99,99 dolárov.

Rozbočovač HyperDrive Slim 8 v 1 USB-C 

Zdroj | Hyper

Najtenší rozbočovač USB-C 8 v 1 so vstavaným káblom, ktorý premieňa jeden USB-C na 8 portov: 4K HDMI, 4K Mini Display Port, 2 x USB-A 3.0, gigabitový ethernet, USB-C napájanie a pamäťové karty vo veľkosti SD a micro SD.

K dispozícii bude od polovice júna v hliníkovom striebornom alebo space grey prevedení za 99,99 dolárov.

Rozbočovač HyperDrive 6 v 1 USB-C

Zdroj | Hyper

Kompaktný cylindrický rozbočovač USB-C 6 v 1 so vstavaným káblom rozbočí jeden USB-C na šesť portov: 4K HDMI, gigabitový ethernet, 3 x USB-A 3.0 a napájanie USB-C.

K dispozícii bude od konca júna v hliníkovom striebornom alebo space grey prevedení za 99,99 dolárov.

Hub USB HyperDrive 3 v 1

Zdroj | Hyper

Alternatívou k adaptéru USB-C Digital AV Multiport je ultra kompaktný hliníkový USB-C rozbočovač USB-C 3 v 1. Premieňa jeden USB-C na 4K HDMI, USB-A 3.0 a USB-C vám umožňuje nabíjanie MacBooku počas používania rozbočovača.

K dispozícii je v hliníkovom striebornom alebo space grey prevedení. Predáva sa za 49,99 dolárov.

Bezdrôtová nabíjačka HyperDrive Hub USB-C

Zdroj | Hyper

Dlho očakávaná bezdrôtová nabíjačka s nízkym výkonom 7,5 W (podporuje aj 5 / 10 / 15 W) s nastaviteľným stojanom na smartfón a so zabudovaným 8 v 1. Rozbočovač USB-C mení jeden USB-C na 8 portov: 4K HDMI, gigabitový ethernet, 3 x USB-A 3.0, vstup na pamäťové karty mikro SD a SD plus USB-C port.

Kúpiť sa bude dať od júla za 159,99 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj