Reklama

Magio TV už dorazilo aj na smart televízory

TECHBOX

Telekom výrazne zlepšil svoju TV ponuku, prišiel s novou aplikáciou, predstavil Magio GO pre Smart TV, začal ponúkať nový Magio GO TV Box a zjednodušil spôsob objednávky a platby za služby.

Inteligentné zariadenia sú ako stvorené na sledovanie multimédií. Teraz nemyslíme všadeprítomný YouTube so zaujímavým obsahom, no aj kopcom balastu. Reč je o kvalitnom zábavno-náučnom obsahu, ktorý prináša Magio GO.

Najnovšia generácia Magio GO TV Box pritom prichádza so zaujímavými novinkami. Obsahuje novú verziu aplikácie Magio GO 3.0, podporuje Ultra HD rozlíšenie a keďže funguje na systéme Android TV, môžete si tu nainštalovať aj rôzne aplikácie. Po novom si však už Magio GO TV Box nemusíte kúpiť, budete ho mať k dispozícii za 2,95 €/mesačne.

K jednej aktívnej službe Magio GO pritom môžete mať v prenájme dva Magio GO TV Boxy. Určite vás poteší aj služba automatického prihlásenia do Magio GO, nemusíte už teda pracne zadávať svoje údaje a heslá. Za Magio GO balík zaplatíte 3,99 alebo 5,99 €/mesačne. Balíky obsahujú 12, resp. 57 kanálov. Vítanou novinkou je i to, že v rámci jedného účtu môžete sledovať obsah na štyroch zariadeniach naraz. Telekom tiež zvýšil maximálny počet nahratých hodín. V základnom balíku ich máte 30, v tom drahšom dvojnásobne viac, teda 60 hodín záznamu.

Pozrite si

Magio TV rozširuje obsah a prináša Magio Go aj na smart televízory

Aplikácia Magio GO 3.0 vás poteší modernejším dizajnom a intuitívnejším rozhraním. Priamo na domovskej stránke si ľahko vyberiete z ponuky práve vysielaných programov a vidíte tiež čo, kde a kedy sa bude vysielať. Aplikácia samozrejme umožňuje aj nahrávanie programov, pričom tie si po nahratí nájdete vo svojich nahrávkach.

Samozrejmosťou je možnosť streamovania filmov či seriálov z videopožičovne. Jej ponuka sa rozširuje neustále, takže si na svoje prídete nielen vy, ale aj vaše deti. Nové používateľské rozhranie obsahuje i šikovnú funkciu, vďaka ktorej môžete sledovať rozpozerané programy naprieč zariadeniami. Ak začnete pozerať film napríklad na tablete, po príchode domov vám Magio GO ponúkne pokračovanie od zastaveného miesta na vašom televízore. Naplno vám appka Magio GO 3.0 bude fičať na zariadeniach s OS Android aj s iOS. Výhodou je aj možnosť objednať si službu Magio GO priamo v aplikácii, dokonca cez aplikáciu je možné za službu aj zaplatiť.

Službu Magio GO nájdete už aj vo svojich smart televízoroch. Naplno si ju užijete ak máte akýkoľvek Samsung Smart TV od roka výroby 2017, čo sú dnes desiatky modelov výrobcu. Taktiež je dostupná v televízoroch s Android TV od verzie 7.0. výrobcov Philips či Sony. Výhodou aplikácie priamo vo vašom televízore je rýchlejšie a prehľadnejšie prostredie, ktoré je prispôsobené veľkej obrazovke. Aplikáciu si pritom bezplatne stiahnete priamo cez Google Play v prípade Android TV alebo u televízorov Samsungu zo Samsung Apps.

Pozrite si

Novinky televízie Magio GO od Telekomu. Vedeli ste že…?

Nielen zariadenia či aplikácia, ale aj obsah dostal zelenú pre zlepšenia. Top ponukou má byť kanál Comedy House, ktorý prináša kratšie vtipné formy zábavy ako skrytú kameru, skeče či slovenské zábavné relácie. V obsahu MagioTV nájdete aj detský kanál Nick Toons, hudobný Šlágr 2, v januári pribudne Arena Sport a maďarský Lichi TV so zameraním na gastronómiu. Videotéka Magio Kino pre vás získala 50 najlepších titulov od štúdia Disney či dokumentárne programy od BBC Earth.

Magio Kino mesačne obmení zhruba tretinu obsahu. Ani športovo zameraní fanúšikovia neprídu skrátka. Magio Kino posilnilo svoj športový obsah. V týždňovej periodicite si nájdete zostrihy z dôležitých zápasov, ale aj magazíny z anglickej, nemeckej, španielskej či talianskej ligy. Nezabudlo sa ani na známe HBO. Ak ste filmový fanúšik, zrejme vás zaujme ponuka HBO so službou HBO GO za 6 €/mesačne. V prípade, že máte od Telekomu paušál alebo pevný internet na doma, za samotnú aplikáciu HBO GO zaplatíte mesačne 5 € (pri dvojročnej viazanosti). HBO GO bez viazanosti vyjde na 5,99 €/mesačne.

Službe Magio TV novinky rozhodne prospeli. Nielen nové programy, ale aj nová aplikácia či dostupnosť Magio GO v smart televízoroch umožní pohodlnejšie používanie služby. Oceníte tiež automatické prihlasovanie či možnosť získať 30-dní na vyskúšanie.

Článok sme pripravili v spolupráci so Slovak Telekom.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.