Reklama

Magio TV Komplet za cenu Start? V tom bude háčik!

Roman Calík

V novej letnej kampani T-Com na službu Magio televízia si budete môcť užívať najvyšší programový balíček s 80-kou programov za skutočne závideniahodnú cenu…

Magio TV logo

Ak ešte stále nemáte Magio, možno vás zlomí nová letná akciová kampaň. Totiž T-Com vám ponúkne najvyšší balík Magio TV Komplet pri 24-mesačnej viazanosti v akciovej cene 7,95 €. Poviete si super, ponuka! Áno, avšak cena najvyššieho balíčka žiaľ neplatí počas celej viazanosti, získate ho totiž lacnejšie len na prvých 6 mesiacov. Počas nich si pravdepodobne zvyknete na 80 programov, ktoré získate v digitálnej kvalite a možno sa rozhodnete pri najvyššom balíku zostať. Zvyšných 18 mesiacov však už zaplatíte o 10 €/mesačne viac, t.j. 17,95 €. Avšak nemusíte sa báť, žeby vás operátor nútil k platbe naviac, po prvých 6 mesiacoch sa totiž môžete rozhodnúť pre menší balík Magio TV Klasik so 60-kou kanálov za 13,95 €/mesačne alebo najnižší základný balík s 18-timi programami, kde naďalej zostanete pri platbe 7,95 € mesačne.

Sony NX700
Foto: Sony

Magio je Magio 

Takže máte na výber a aj za cenu najnižšieho balíka môžete polroka pozerať takmer štvornásobok programov. Čo je však dobré si uvedomiť, Magio ponúka i nahrávanie či vydareného programového sprievodcu. Sám službu používam už niekoľko mesiacov a na papierový TV program, či program na internete som úplne zabudol. Navyše kedysi drahý DVD rekordér tiež zostal len ako dekoratívna časť obývačky. A to nehovorím o videopožičovni, aj keď tu musím uznať, že jej obsah je slabý, čo ale sčasti porieši napríklad VOD ponuka HBO, ktorú získate pri kúpe prémiového balíčka HBO za ďalších 7,95 € mesačne. Ak si aj tento balík chcete vyskúšať, máte možnosť využiť akciu na získanie dvoch prémiových balíkov na 3 mesiace zadarmo – prvým je filmový HBO + Cinemax a druhým môže byť jeden prémiových balíkov Dokumentárny Prémium, Pre pánov alebo HD balík. A aby sme nezabudli, stále je k dispozícii aj LCD-čko za euro. Ach jaj a teraz vybrať tu správnu kombináciu, že?

 

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.