Reklama

Magic Charger: magická nabíjačka pre Apple Magic Mouse

Marek Šimunek

Spoločnosť Mobee predstavila podložku pod Apple Magic Mouse, ktorá skutočne magickým spôsobom dobíja túto elegantnú myšku. Stačí ju podložiť pod myšku a automaticky sa pomocou indukcie začne vaša myška nabíjať.

Mobee Magic Charger

Firma Mobee počas výstavy IFA 2010 vzbudila celkom slušný rozruch, keď predstavila svoju nabíjačku Magic Charger. Táto malá podložka pod myš pracuje na podobnom princípe ako nabíjacie podložky PowerMat, ktoré pomocou indukcie dobíjajú telefóny. Magic Charger je však, ako už aj jej názov hovorí, určená pre obľúbenú myšku Apple Magic Mouse, ku ktorej je prispôsobený aj jej dizajn. Jednoduchá podložka, ktorá je napájaná pomocou USB slúži pre dobíjanie Magic Mouse, a tak sa vám už nikdy nestane, že by sa vám Magic Mouse vybila práve v tej nesprávnej chvíli. Všetko čo potrebujete urobiť je vymeniť batérie v myške za zadnú stranu, ktorú dostanete priamo k myške. Potom stačí už Magic Mouse iba položiť na podložku a automaticky sa budú batérie integrované v zadnej stene dobíjať.

Mobee Magic Charger

Pritom podľa údajov výrobcu je zadná strana s integrovanou batériou ešte ľahšia ako dve AA batérie slúžiace na napájanie Magic Mouse. Magic Charger dokáže nabíjať Magic Mouse v akejkoľvek polohe, nie je nutné teda dávať pozor na to aby bola myška presne umiestnená na podložke. Podľa údajov výrobcu vydrží náhrada batérie nabitá šesť dní nepretržitého používania a potom potrebuje šesť hodín na úplné nabitie. Pre lepšiu orientáciu je na podložke Magic Charger malá dióda, ktorá bliká na modro počas nabíjania a ak sa myška nabije, ostane svietiť na zeleno. Ak teda budete myšku odkladať na podložku vždy, keď ju nepoužívate, nestane sa vám tak ľahko, že sa vybije. Túto nádhernú nabíjačku pre vašu Magic Mouse si budete môcť zakúpiť v priebehu októbra za cenu 49,90 USD (38,88 EUR).

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.