Reklama

Lyžujete? Tieto 3 aplikácie vás dajú do obrazu

Zdroj | Sebastian Staines/Unsplash
Richard Pliešovský
Zdroj | Sebastian Staines/Unsplash
Zdroj | Sebastian Staines/Unsplash

Lyžiarske strediská pomaly otvárajú svoje brány. Podľa služby OnTheSnow už viaceré z nich ponúkajú lyžovačku. Lyžuje sa už napríklad v Jasnej, Park Snow Donovaly, Pezinskej Babe, či na Štrbskom Plese.

Keďže počasie na svahoch sa mení častejšie, ako názor politika, je dobré vedieť, aká je situácia na mieste, kde plánujete vyraziť.

Pripravili sme tri aplikácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

Obsah pokračuje pod reklamou

GoPass Travel

GoPass Travel ponúka komplexnú službu prinášajúcu prehľad o lyžiarskych strediskách nielen na Slovensku, ale i v Česku, Rakúsku a Poľsku. Využiť ju môžete nielen v zime – okrem horských stredísk si môžete nájsť vodné parky, golf a zábavné parky.

Pozrite si

6 TOP appiek na zimnú turistiku

Výhodou aplikácie je, že si cez ňu viete kúpiť skypasy, ktoré sú výhodnejšie, ako priamo v stredisku. Odpadne tiež vystávanie v radoch. Na ubytovanie môžete dostať až 20 % zľavu. Garancia vrátenia peňazí príde vhod v prípade zlého počasia, alebo choroby.

OneTheSnow

Ani aplikácia OneTheSnow by nemala chýbať vo vašom mobile. Ukáže vám všetky údaje o slovenských, českých a ďalších lyžiarskych strediskách. Vďaka nej sa rýchlo dozviete, koľko je kde snehu, dozviete sa tiež, koľko za posledných 24 hodín napadlo nového snehu. Nájdete tu informácie o aktuálnom počte vlekov, fotografie priamo zo svahov a zábery z live kamier.

Zdroj | Alessio Soggetti/Unsplash

Park Snow Donovaly

Aplikácia a webstránka Park Snow Donovaly poskytuje kompletné informácie o lyžiarskom stredisku. Nájdete tu aktuálne informácie a správy o vlekoch, situácii na svahoch, počasí, atrakciách a cenách. Nechýbajú live pohľady na viaceré svahy, ktoré povedia viac ako tisíc slov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.