Reklama

LVL – nový level športových náramkov?

LVL
Zdroj | Kickstarter
Terézia Miková
LVL
Zdroj | Kickstarter
Zdroj | Kickstarter

Záujmom výrobcov športových náramkov je taktiež odlišnosť. LVL sa od iných produktov odlišuje funkciou merania telesnej hydratácie.

Zdroj | Kickstarter

Telesná hydratácia v malíčku

Nedávno sme vám predstavili športový náramok, ktorý sa od podobných produktov odlišoval funkciou merania telesného zloženia. Nedávno sme prostredníctvom Kickstarter objavili koncept produktu, športového náramku, ktorý vám okrem bežných funkcií ponúka aj možnosť merania telesnej hydratácie. Súčasťou LVL sú funkcie, ktoré môžeme poznať z mnohých produktov – meranie srdcovej frekvencie, pohybovej aktivity, spánku, spálených kalórii, nálady počas 24/7.

https://www.kickstarter.com/projects/lactate-threshold/lvl-the-first-wearable-hydration-monitor/

Upozorní vás, kedy sa napiť

Vlastnosť, ktorý LVL oddeľuje od iných produktov podobného charakteru je práve možnosť merania telesnej hydratácie. Dôsledkom dehydratácie je celková slabosť, závraty, pocit únavy, bolesti hlavy a rôzne iné. LVL meria množstvo vody vo vašom tele. Ak je vo vašom tele nedostatok vody a je potrebné aktivovať pitný režim, produkt vás na nedostatok tekutín v reálnom čase upozorní.

Pozrite si

Welt – opasok, ktorý vznikol pod záštitou Samsungu

Zdroj | Kickstarter

Výrobcovia vo svojej kampani ukazujú, že pitím dostatku tekutín, aj niekoľko hodín pred spánkom, môže zlepšiť kvalitu vášho spánku až o 40%. Ak ste naopak dehydratovaný, zhoršenie výkonnosti vašich kognitívnych funkcií môže klesnúť až o polovicu. Čiastočné informácie, resp. notifikácie môžete vidieť na displeji náramku. Analýzu a špecifickejšie informácie môžete vidieť v aplikácii na displeji vášho mobilného telefónu.

Zdroj | Kickstarter

Batéria produktu po 1-2 hodinách nabíjania má výdrž viac ako 4 dni aktívneho používania. Náramok je možné synchronizovať s vašim mobilných telefónom použitím Bluetooth LE. Aplikáciu je možné inštalovať na zariadenia s operačným systémom iOS a Android.

Pozrite si

Alcatel MOVE – inteligentné hodinky pre aktívnych ľudí

Zdroj | Kickstarter

Výrobcovia náramku uvádzajú, že je produkt dostupný v dvoch farebných a materiálových variantoch – s čiernym silikónovým náramkom, čiernym a červeným koženým náramkom. V rámci kampane je možné získať aj tyrkysový farebný variant, zapojením sa do jednej z propagačných aktivít výrobcov. Hmotnosť produktu je 125 gramov. Produkt je držiteľom certifikátu IP67, ktorý zabezpečuje odolnosť voči krátkodobému ponoreniu vo vode a voči prachu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.