Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 2 min.
  • 12.10.2012

Luxusná Smart TV od Bang & Olufsen

Luxusná Smart TV od Bang & Olufsen
Drahomír Piok
Luxusná Smart TV od Bang & Olufsen

Bang & Olufsen je exkluzívny výrobca spotrebnej elektroniky z Dánska. V súčasnosti predstavil svoju prvú Smart TV, dokáže sa vyrovnať veľkým spoločnostiam ako Samsung alebo Sony?

BeoVision 11

BeoVision 11 bude dostupná v troch rôznych veľkostiach v exkluzívnom vyhotovení.  Samozrejme, že unikátny nezostal len dizajn, ale aj cena zariadenia. Jedinečnú televíziu si zakúpia tiež spotrebitelia, ktorí nemajú hlboko do peňaženky. Cena bude štartovať zrejme na 7 700 € za najmenší model. Veľkosti obrazovky budú v uhlopriečkach 40″, 46″ a nakoniec 55″. Rozlíšenie zobrazovacieho LCD LED panelu zostáva na 1 920 x 1 080 bodov.

BeoVision 11

Predinštalované aplikácie dovolia plnohodnotne surfovať internetom, prispievať na Facebooku, prezerať videá na YouTube.com alebo využívať Twitter. Nová aplikácia pre iOS alebo Android dovolí ovládať televíziu aj z prostredia smartfónu či tabletu. Prinesie najmä pohodlnejšiu klávesnicu či jednoduchšie ovládanie prostredia internetového priehliadača. Samozrejmosťou vo výbave je DLNA, WiFi, dvojica USB rozhrania či šesť HDMI konektorov. Televízor má integrovaný pevný disk s 500 GB priestorom na narhrávanie. Podpora 3D nesmie chýbať. Bang & Olufsen využíva aktívne okuliare. Na kvalitné zvukové podanie sa nezabudlo. Šestica integrovaných reproduktorov by iste zahambila nejedno domáce kino.

BeoVision 11

Model televízie môže byť dokonca namontovaný na stenu s motoritovaným stojanom. Televízia sa bude otáčať jednoducho za vami, kde sedíte. Integrovaný svetelný senzor môže regulovať obraz podľa okolitých podmienok v miestnosti. BeoVision dokonca vo vnútri obsahuje aj miesto pre uloženie Apple TV. Dostupné budú rôzne farebné vyhotovenia.

Foto: Bang & Olufsen